Aktuality


 

22.06.2018

DIAĽKOVÁ RALLYE PRE RENAULT TRUCKS SIMULATOR

Pretekársky špeciál Renault Trucks K520

Francúzsky výrobca ponúka nový modul diaľkovej rallye vo svojej aplikácii Renault Trucks Simulator, ktorá k dispozícii na stiahnutie zdarma.
Vďaka nej si môže široká verejnosť vyskúšať simuláciu jazdy počas diaľkovej rallye za volantom pretekárskeho špeciálu Renault Trucks K520, ktorý sa zúčastňuje prestížnych pretekov Dakar a Silk Way.

Aplikácia Renault Trucks Simulator bola rozšírená o hrací modul diaľkovej rallye, ktorá umožní hráčom vžiť sa do kože pretekára a jazdiť v púšti za volantom pretekárskeho  špeciálu Renault Trucks K520.Tento nový modul má päť na seba nadväzujúcich úrovní obtiažnosti, v ktorých hráči zažívajú pocit akoby naozaj šoférovali špeciál počas diaľkovej rallye, učia sa jazdiť v zákrutách alebo zdolávať piesočné duny.  Po dosiahnutí poslednej úrovne hry potom môžu súťažiť spoločne s ďalšími štyrmi hráčmi.K dispozícii sú dva režimy zobrazenia: externé alebo vnútorné pre maximálny zážitok atmosféry v kabíne. Hráči si môžu zvoliť tiež dva spôsoby riadenia  pretekárskeho špeciálu pomocou joysticku alebo smartfónu a tabletu ako volantu.Nový hrací modul aplikácie Renault Trucks Simulator je dostupný v App Store a Play Store v piatich jazykoch (angličtine, francúzštine, nemčine, španielčine a taliančine).

V aplikácii Renault Trucks Simulator sú k dispozícii ďalšie štyri hracie moduly :

- diaľkový modul, v ktorom musia hráči dosiahnuť čo najvyššiu rýchlosť s čo najnižšou spotrebou paliva pri dodržaní všetkých  pravidiel cestnej premávky

- dva stavebné a ťažký stavebný modul, v ktorom hráči za volantom Renault Trucks C zásobujúcom stavby a za volantom Renault Trucks K jazdiacom v lome, zdolávajú rôzne obtiažne prekážky bez toho, aby vysypali alebo prišli o svoj náklad.

- distribučný modul, v ktorom hráči doručujú zásielky v mestskom prostredí za volantom Renault Trucks D, pričom musia rešpektovať pravidlá cestnej premávky a prispôsobiť svoj štýl jazdy hustote dopravy.

Aplikácia Renault Trucks Simulator ďalej umožňuje hráčom zdieľať ich skóre a otestovať znalosti na sociálnych sieťach.