Aktuality


 

23.03.2021

INOVOVANÉ RADY RENAULT TRUCKS T, C A K SA OBJAVIA V POČÍTAČOVEJ HRE EURO TRUCK SIMULATOR 2

Renault Trucks v tomto roku predstaví inovácie svojich radov T (diaľkové), C a K (stavebné) z hľadiska pohodlia, bezpečnosti a produktivity. Francúzska značka ako prvý výrobca nákladných vozidiel predstaví svoje inovované modely v počítačovej hre Euro Truc Simulator 2 a ponúkne virtuálny zážitok z jazdy.

Renault Trucks ponúkne svojim fanúšikom unikátny, inovatívny a interaktívny zážitok. 6. apríla 2021 značka odhalí inovácie modelu Renault Trucks T pre rok 2021 v počítačovej hre Euro Truc Simulator 2, ktorá simuluje riadenie nákladných vozidiel. Dizajn exteriéru vozidla, miesto vodiča a ergonómia kabíny, to všetko budú mať fanúšikovia možnosť virtuálne otestovať v hre.

Najvýznamnejšie inovácie vozidiel Renault Trucks od roku 2013

Renault Trucks v tomto roku uvedie na trh svoje inovované rady T (diaľkové), C a K (stavebné). Ide o najvýznamnejšie inovácie týchto radov od roku 2013, keď boli uvedené na trh.

Pre maximálne pohodlie vodičov Renault Trucks významne vylepšil komfort počas jazdy. Vývojové zmeny modelov Renault Trucks T, C a K cielia na vysokú úroveň bezpečnosti vodičov a ostatných účastníkov cestnej premávky. Z pohľadu zákazníka sa zvyšuje produktivita vozidla vďaka nižšej spotrebe paliva a emisií CO2 a jeho dostupnosť vďaka servisnej zmluve o údržbe Predict.

Sadnite si za volant Renault Trucks T 2021 už dnes!

6. apríla 2021 sa môžete posadiť za volant Renault Trucks T a T High 2021, otestovať novú ergonómiu kabíny a oceniť pohodlie vozidla na regionálnych cestách či diaľniciach. Ak tak chcete urobiť, stačí sa zaregistrovať do počítačovej hry Euro Truc Simulator 2, ktorú hrá viac ako 9 miliónov hráčov po celom svete alebo zdieľať zážitky z jazdy ostatných hráčov na sociálnych sieťach pomocou hashtagu #renaulttrucksevolution.

Komunita hráčov Euro Truc Simulator 2 okrem toho od 29. marca 2021 uvidí zahalený Renault Trucks T 2021 pod červenou látkou, ktorý bude v hre parkovať pred každým predajným miestom Renault Trucks. Pri čakaní na jeho odhalenie spustí Renault Trucks na svojich sociálnych sieťach mnoho súťaží o ceny, ktorých sa je možné zúčastniť prostredníctvom hashtagu #renaulttrucksevolutioniscoming.