Aktuality


 

16.03.2015

NOVINKY Z OBLASTI MODELOVÝCH RADOV PRE STAVEBNÍCTVO OD RENAULT TRUCKS NA INTERMATE

Prezentácia noviniek na Intermate od 20. do 25. apríla 2015

Renault Trucks predstaví novinky svojich modelových radov pre stavebníctvo na veľtrhu Intermat v severnej časti Paríža Villepinte od 20. do 25. apríla 2015. Stánok spoločnosti Renault Trucks (hala 6, ulička C, stánok 083) bude predvádzať modely Renault Trucks C XLOAD domiešavač, C 8x4 Tridem ako aj K Xtrem.

Renault Trucks predstaví širokú škálu modelových radov pre stavebníctvo C a K na medzinárodnom veľtrhu Intermat zameranom na materiály a technológie pre rôzne odvetvia v stavebníctve od 20. do 25. apríla 2015 v severnej časti Paríža Villepinte. Renault Trucks ponúkne svojim zákazníkom možnosť zoznámiť sa s novými konfiguráciami svojich modelov Renault Trucks C a K a ponukami sprievodných služieb. Rôzne dostupné verzie a možnosti modularity medzi oboma modelovými radmi umožňujú spoločnosti Renault Trucks ponúkať odvetviu stavebníctva, nezávisle od typu aktivít, solídne dopravné riešenia, ktoré znížia ich prevádzkové náklady.

Renault Trucks bude vo svojom stánku vystavovať model C 8x4 XLOAD (vybavený domiešavačom na betón). Model C XLOAD bol predmetom štúdie zameranej na zníženie jeho pohotovostnej hmotnosti, čo umožní stavebníkom naložiť naraz viac betónu, a teda zvýšiť ich produktivitu a ziskovosť.

Renault Trucks bude taktiež vystavovať model C 8x4*4 Tridem. Vďaka štvrtej riadenej náprave sa polomer otáčania vozidla zmenšil o 90 cm, čím sa výrazne zlepšila ovládateľnosť vozidla. Odporúča sa taktiež pre nadstavby, kde sa počíta so zaťažením zadnej časti vozidla, ako napríklad plošina s hydraulickou rukou, hákový nakladač, rameno alebo priemyselný vysávač.

Pre profesie z oblasti kameňolomu sa môžu zákazníci oboznámiť s modelom K 8x4 Xtrem, ktorý je typický najmä svojím spevneným podvozkom a novou automatizovanou prevodovkou Optidriver Xtrem s posilnenou mechanikou pre tento náročný druh využitia. K Xtrem má 24" pneumatiky, homologované na cesty. Tento typ montáže, ktorý Renault Trucks zaviedol pre sériovú výrobu nákladných vozidiel ako prvý v Európe, ešte viac zvyšuje nosnosť a priechodnosť modelu K vďaka väčšej svetlej výške a väčšiemu nájazdovému uhlu a zadnému nájazdovému uhlu.

V stánku sa bude navyše vystavovať aj Renault Trucks C 6x4 OptiTrack. OptiTrack ponúka vozidlu dočasný dodatočný záber vďaka dvom hydraulickým motorom umiestneným v nábojoch predných kolies. Tento systém umožňuje na vyžiadanie využiť dočasný pohon všetkých štyroch kolies bez nevýhod „klasického“ vozidla s pohonom všetkých kolies, predovšetkým v oblasti spotreby paliva, výšky nakladacej hrany, nákladov na údržbu a vyššej hmotnosti.

Na veľtrhu Intermat bude vystavený aj model C Cab 2,3 m 6x4 prispôsobený potrebám prepravcov, ktorí doručujú rôznorodé materiály v mestskom a prímestskom prostredí. Toto vozidlo je sériovo vybavené automatizovanou prevodovkou Optidriver. Menšia výška a šírka kabíny ponúkajú vodičovi lepšiu ovládateľnosť a ľahké časté nastupovanie a vystupovanie.

Po uvedení všetkých nových modelových radov v Európe v rokoch 2013 a 2014 spoločnosť Renault Trucks predstavila svoje nové vozidlá na Strednom východe a v Afrike, čím potvrdila svoju celosvetovú prítomnosť. Renault Trucks predstaví na veľtrhu Intermat model K v prevedení ťahač 6x4.

Renault Trucks bude vystavovať tieto vozidlá na veľtrhu Intermat od 20. do 25. apríla 2015 (hala 6, ulička C, stánok 083).

Zákazníci si budú môcť pozrieť aj vozidlá modelových radov pre stavebníctvo C a K v stánkoch našich partnerských výrobcov nadstavieb.