Aktuality


 

12.06.2020

Hodnotenie najvyššej dôveryhodnosti

Spoločnosť Volvo Group Slovakia, s.r.o. získala Ocenenie AAA za rok 2019. Certifikát potvrdzuje, že sme spoľahlivým, dôveryhodným a minimálne rizikovým partnerom na podnikanie.


Ide o prestížny nezávislý rating firiem s históriou siahajúcou až do roku 1908. Ocenenie môžu získať len spoločnosti hospodáriace so ziskom. Certifikát potvrdzuje, že jeho držiteľ prínosne nakladá so svojimi vstupmi a efektívne ich mení na kvalitné produkty a služby. Prísne kritériá ratingu zaručujú exkluzivitu spoločností, ktoré môžu ocenenie získať a potvrdiť tak svoju silnú pozíciu na trhu.

Vydáva sa v troch stupňoch: A, AA a AAA. Najvyššie hodnotenie AAA môže získať len 0,09 % najkvalitnejších spoločností na Slovensku.

„Získanie tohto ocenenia podčiarkuje úsilie spoločnosti Volvo Group Slovakia stať sa silným obchodným partnerom pre našich zákazníkov a samozrejme, že nás nesmierne teší. Za náš úspech vďačíme v prvom rade našim zákazníkom, ktorí nám prejavujú svoju dôveru - pri každodennej práci využívajú naše produkty a spoliehajú sa na servisné služby. Náš tím kvalifikovaných pracovníkov je pripravený pomáhať im udržiavať nákladné vozidlá v pohybe. A aj naďalej chceme pokračovať v budovaní vzťahov založených na dôvere“, povedal Leonard Toček, generálny riaditeľ spoločnosti Volvo Group Slovakia.