Aktuality


 

29.01.2018

ONLINE PONUKA JAZDENÝCH VOZIDIEL RENAULT TRUCKS

V ponuke nájdete vozidlá z celej Európy

Značka vozidiel Renault Trucks v týchto dňoch spúšťa internetovú stránku s ponukou jazdených vozidiel z celej Európy. Ďalším krokom by malo byť spustenie online obchodu v roku 2020.

Zákazníci Renault Trucks môžu na vyhľadanie vhodného jazdeného vozidla odteraz využívať stránku www.used-renault-trucks.com. Dopravné spoločnosti si môžu vybrať svoje vozidlo podľa požadovanej výbavy, ceny alebo nájazdu kilometrov. Každé vozidlo je inzerované s podrobným popisom a kontaktnými informáciami na predajcu v krajine, kde sa vozidlo predáva.

Dopravné spoločnosti si možu vybrať z ponuky najnovších jazdených vozidiel s označením “Selection” spoločnosti Renault Trucks. Tieto vozidlá sú prekontrolované servisnými odborníkmi Renault Trucks a dodávané so štandardnou zárukou od výrobcu (motor, prevodovka, nápravy).

Na stránke je k dispozícii aj nový rad jazdených vozidiel s označením X-Road. Tieto nákladné vozidlá sú kontrolované a prestavané v Renault Trucks  fabrike v Bourg-en-Bresse s využitím najmodernejších technológi, aby spĺňali tie najnáročnejšie požiadavky na robustnosť a životnosť.

Všetky jazdené vozidlá uverejnené na stránke prešli prísnou kontrolou kvality akreditovanými odborníkmi z Renault Trucks a sú vybavené originálnymi náhradnými dielmi podľa noriem výrobcu.

Ponúkané vozidlá na stránke sa predávajú výlučne v obchodnej sieti Renault Trucks. Všetky pokrýva služba 24- hodinovej asistenčnej služby a profesionálne servisné služby ponúkané v sieti 1500 predajných a servisných miest Renault Trucks po celom svete.