Aktuality


10.09.2014

RENAULT TRUCKS PREDSTAVÍ SVOJ NAJMODERNEJŠÍ MODELOVÝ RAD NA AUTOSALÓNE IAA 2014

V Hanoveri od 25. septembra do 2. októbra

Renault Trucks predstaví najkompletnejší a najmodernejší modelový rad vozidiel na trhu na autosalóne IAA 2014 v Hanoveri, ktorý sa bude konať od 25. septembra do 2. októbra. Od nového Renault Master (2,8 ton) po Renault Trucks K (120 ton C.H.S.), všetky vozidlá predstavujú výkonnosť, ziskovosť a odolnosť. Tieto vozidlá budú vystavené v hale 17, miesto A05.

Od 25. septembra do 2. októbra 2014 bude Renault Trucks na salóne IAA vystavovať svoj kompletný modelový rad vozidiel, ktorý od roku 2013 prešiel kompletnou obnovou. Zámerom je dať zákazníkom dokonalý, odolný a výkonný nástroj, ktorý im bude pomáhať pri plnení ich úloh.

Renault Trucks vo svojom stánku vystaví svoje vlastné riešenia na zníženie spotreby a zvýšenie ziskovosti vozidiel: návrhy vozidiel, riešenie na správu vozového parku Optifleet, školenia na hospodárnu jazdu alebo OptiTrack, systém, ktorý umožňuje stavebnému vozidlu dosiahnuť dočasne väčší záber, pričom si zachová nízku spotrebu cestného vozidla.

Renault Trucks predstaví taktiež exkluzívne vo svojom stánku koncept laboratórneho vozidla s množstvom riešení, ktoré v budúcnosti umožnia znížiť spotrebu ešte viac.

Vystavené vozidlá: