Aktuality


 

19.06.2017

RENAULT TRUCKS OZNAMUJE UVEDENIE MODELOV T, C & K V ČILE

Spoločnosť Renault Trucks predstavuje svoje modelové rady “T”, “C” a “K” na čilskom trhu

Spoločnosť Renault Trucks predstavuje svoje modelové rady “T”, “C” a “K” na čilskom trhu v spolupráci s miestnym importérom SALFA. So svojimi vozidlami, ktoré stanovujú nové štandardy v odolnosti a nízkej spotrebe paliva, má Renault Trucks ambície v Čile predať 500 vozidiel do roku 2020.

Spoločnosť Renault Trucks uvádza na trh svoje modely “T”, “C” a “K” v spolupráci s čilským importérom SALFA. Pätnásť predajných a servisných miest v celej krajine zabezpečí kvalitné servisné služby výrobcu a dostatočný zákaznícky servis.

Nové vozidlá Renault Trucks boli prezentované v meste Santiago dňa 4.mája 2017 pre viac ako 200 hostí na prezentačnej akcii organizovanej importérom SALFA. Výrazný dizajn nákladných vozidiel, ktorý podčiarkol ich silu a spoľahlivosť, sa stretol s obrovským úspechom u čilských dopravcov.

Modulárny dizajn radu T pokrýva všetky požiadavky čilských dopravcov na dlhé vzdialenosti. Tento rad bol navrhnutý tak, aby im poskytoval dokonalú rovnováhu medzi úsporou paliva, pohodlím vodiča a komfortom jazdy. Vďaka veľkým vzdialenostiam v krajine, ako napr. 4 200 km medzi Peru a Cape Horn, sa tieto vlastnosti vozidla preukázali ako kľúčové aktíva a spoločnosť Renault Trucks sa usiluje o vytvorenie svojho radu T ako referenciu v segmente diaľkovej dopravy.

V záujme splnenia požiadaviek v oblasti stavebníctva, spoločnosť Renault Trucks uvedie na čilský trh aj modelový rad C. Tieto vozidlá sa vyznačujú vysokým užitočným zaťažením, nízkou spotrebou paliva a svetlou výškou, ktoré umožňujú prístup ku všetkým typom pracovných aplikácií. Rad vozidiel Renault Trucks K, s výnimočnou manévrovateľnosťou a odolnosťou v náročnom teréne, bude v ponuke pre zákazníkov, ktorí pracujú v ťažkých stavebných a ťažobných odvetviach. Tie sú piliermi čilského hospodárstva.

Francúzsky výrobca očakáva kvalitu svojich nových vozidiel a čilská predajná a servisná sieť má v pláne predať na trhu 500 kusov do koku 2020.