Aktuality


 

03.05.2019

Tretí ročník súťaže Renault Trucks RTEC

Tretí ročník súťaže pre tímy popredajných služieb Renault Trucks RTEC úspešne odštartoval. 1 642 súťažných tímov z 86-tich krajín od januára bojovalo v online testoch s cieľom kvalifikovať sa do finále. Podarilo sa to len 24 najlepším tímom, vrátane jedného tímu zo Slovenska. Na veľkolepom finále 19. júna 2019 v Lyone nás bude reprezentovať tím zo zvolenského truck centra.  Súťaž RTEC je medzinárodná súťaž pre najväčších profesionálov vrámci poskytovania popredajných služieb Renault Trucks.

6 134 jednotlivcov v 1642 tímoch z 86 krajín sa prihlásilo do tretieho ročníka súťaže
s cieľom zabojovať o titul “ Najlepší tím popredajných služieb Renault Trucks”. Medzi nové zúčastnené krajiny v súťaži patria Kuba, Čile a Indonézia.

Súťaž RTEC je kombináciou teoretických a praktických testov, s dôrazom na zručnosti, ktoré by mali mať tí najlepší zamestnanci popredajných služieb v servisnej sieti Renault Trucks na celom svete. Je tiež príležitosťou prezentovať hodnoty ako:

- Záväzok voči značke preukázaný účastníkmi z celého sveta.

- Tímová práca - Renault Trucks podporuje prácu v tímoch a solidaritu.

- Rozvoj zručností - RTEC testuje a snaží sa neustále zlepšovať vedomosti zamestnancov prostredníctvom písomnej online časti.

- Vyzdvihnutie dôležitosti práce mechanika, ktorý zohráva kľúčovú rolu pri dennodennom uspokojovaní potrieb zákazníkov
a vylepšovaní imidžu značky.


RTEC prebieha v troch kolách:

-  Dve kolá sú písomné, počas nich musia všetci zamestnanci Renault Trucks zaregistrovaní
v súťaži zodpovedať dve série po 35 otázok zostavených tak, aby preverili a vylepšili ich technické schopnosti, vedomosti o nástrojoch a procesoch značky Renault Trucks vrátane zručností v starostlivosti o zákazníka.

- Svetové finále sa bude konať 19.6.2019 v Lyone a preverí praktické zručnosti najlepších 24 tímov z celého sveta  počas praktických testov v reálnych podmienkach.

Najlepší tím bude ovenčený titulom „ Najlepší tím popredajných služieb Renault Trucks".