JAZDENÉ VOZIDLÁ

USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS - Jazdené nákladné vozidlá, Jazdené vozidlá

NAJVÄČŠÍ VÝBER JAZDENÝCH VOZIDIEL

Renault Trucks si ako výrobca dáva záväzok v oblasti kvality, ktorým vám zaručí odolnosť a dlhú životnosť vašich jazdených nákladných vozidiel.Stojíme po vašom boku, blízko vás a ponúkame vám služby a sieť zdatných odborníkov.


NAJLEPŠIE PONUKY PRE POUŽITÉ NÁKLADNÉ AUTOMOBILY

 • Renault Trucks 480

  - 4X2

  20/03/2018

  335294

  no location

  Ref: 39591

ZÁVÄZOK KVALITY

Nákladné vozidlá kontrolované odborníkmi.
Každé jazdené vozidlo, ktoré predáva Renault Trucks, bolo kompletne prekontrolované podľa kontrolného zoznamu pozostávajúceho z 200 kontrolných bodov. Táto kontrola prebieha podľa štandardných postupov výrobcu a vykonávajú ju vyškolení odborní pracovníci: ide o dôslednú odbornú kontrolu, ktorej cieľom je zaručiť odolnosť a výkonnosť vášho jazdeného vozidla pre ďalšie používanie.

 

Jazdené vozidlá so špičkovou technológiou.
Všetky jazdené vozidlá Used Trucks by Renault Trucks využívajú najnovšie dostupné kompatibilné technológie: umožňujú využiť maximum výhod počas používania a pri ďalšom predaji jazdeného vozidla Renault Trucks.

 

SLUŽBY NA MIERU PRE VAŠE VOZIDLO

Vaše jazdené nákladné vozidlo má prístup k širokému spektru služieb prispôsobených vašim potrebám, ktoré si môžete vybrať pri kúpe alebo u kedykoľvek predajcu Renault Trucks.
Renault Trucks Selection, Financovanie, Riešenia Optifuel, Optifleet..., všetky ponúkané služby vám umožnia ušetriť peniaze, získať čas alebo jednoducho pridať príslušenstvo potrebné pre vašu činnosť.

Objavte individuálne služby Renault Trucks

KAŽDODENNÁ DOSTUPNOSŤ A BLÍZKOSŤ

Prostredníctvom siete s označením USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS a našej platformy used.renault-trucks.com máte prístup k veľkému výberu kvalitných vozidiel.

Ak si chcete prezrieť všetky certifikované jazdené vozidlá Used Trucks by Renault Trucks, prejdite na stránky www.used-renault-trucks.com. Ponúkame vám širokú ponuku jazdených ťahačov či nosičov pre všetky vaše úlohy nezávisle od vašej aktivity: zásielková služba, regionálna preprava, medzinárodná preprava, preprava priemyselného tovaru, cestná doprava, cisterny, vyklápače, vozidlá pre stavebníctvo, doprava na stavenisko, kontrolovaná teplota...

 

Vďaka sieti Renault Trucks môžete využívať každodennú podporu vo vašej blízkosti s individuálnym prístupom.

Vaše jazdené nákladné vozidlo je uznávané vo vyše 1 500 servisoch na celom svete s možnosťou rýchleho a účinného zásahu všade tam, kde sa nachádzate. Špecializovaní odborníci s výkonným vybavením, prispôsobeným na technológie vášho vozidla a zaškolení na nové výrobky a nové diagnostické programy.

 

NAŠE ZÁVÄZKY USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS:

- Transparentnosť toho, čo kúpite
- Potrebné opravy podľa noriem výrobcu
- Používanie originálnych dielov
- Vozidlo aktualizované s najnovšími dostupnými technológiami
- Vozidlo uznané v celej sieti
- Asistenčná služba 24/7
- Odovzdanie pre efektívne používanie už od prvého kilometra

 

used.renault-trucks.com