Novinky a zaujímavosti

OPTIMUM MAGAZÍN

RENAULT TRUCKS T HIGH 1894 EDITION

ÚVODNÍK

125 ROKOV SKÚSENOSTÍ

Vitajte pri čítaní najnovšieho vydania časopisu Optimum! Opäť vám prinášame možnosť zacestovať si spolu s nami po svete. Tentokrát sa zastavíme v Bahrajne a stretneme sa so zákazníkmi, ktorí si vyskúšali naše vozidlá v reálnych pracovných podmienkach počas Xperience Days. Predstavíme vám tím, ktorý stojí za návrhom limitovanej edície Renault Trucks T HIGH 1894 na oslavu 125. výročia založenia našej spoločnosti. V novom vydaní časopisu vám predstavíme aj vozidlo Renault Trucks Master Red EDITION cez optiku riaditeľa doručovacej spoločnosti, ktorý toto vozidlo doteraz nepoužíval.
Vrátime sa do továrne pre jazdené vozidlá, tentokrát sa zameriame na model P-Road a vyspovedáme mladého majiteľa – vodiča, ktorý používa svoje jazdené vozidlo každý deň.
Na záver vám prinesieme najnovšie informácie o záväzkoch a iniciatívach, ktoré podnikáme v oblasti trvalo udržateľného rozvoja.
A ako je už tradíciou, aj v tomto čísle časopisu Optimum Magazine vám prinášame pohľad na svet Renault Trucks očami zákazníkov.

Prajeme vám príjemné čítanie!

Bruno Blin 
prezident Renault Trucks