Príslušenstvo, náhradné diely, služby

RENAULT TRUCKS FINANCOVANIE

RENAULT TRUCKS FINANCOVANIE

Pre Vaše jednoduchšie podnikanie

Poznáme prepravný priemysel. Rozumieme vášmu podnikaniu. Preto vám ponúkame riešenie šité na mieru. Pre jedno nákladné vozidlo alebo celý vozový park. Nové aj jazdené vozidlá.

Dlhodobá podpora

Naši finanční odborníci pre vás nájdu spoľahlivé riešenie. Sme tu na to, aby sme pri vás stáli v dobrých aj zlých časoch.

Zachovajte si vymerané úvery

Finančné riešenie Volvo je druhým zdrojom pre vaše finančné potreby. Takto si môžete zachovať vaše vymerané úvery poskytnuté bankou. Môžete ho použiť na iné účely.

Vlastníctvo od prvého dňa

Vlastníctvo nákladného vozidla. Rovnomerne rozložené splátky. Daňové výhody. To je podstata nášho splátkového úveru. Úver aj nákladné vozidlo sa vykazujú vo vašej účtovnej uzávierke. Čo je na tom najlepšie? Po ukončení zmluvy vlastníte nákladné vozidlo, ktoré ste splatili.

 

 

FINANČNÝ LEASING

Jednoduchá cesta k vlastníctvu

Chcete si zaistiť vlastníctvo nákladného vozidla prostredníctvom pravidelných a plánovaných splátok? Riešením je predaj na splátky. Vaše nákladné vozidlo sa vykazuje vo vašej účtovnej uzávierke. Po vykonaní poslednej splátky je vaše.

OPERATÍVNY LEASING

Bezstarostné riešenie

Riešenie prenájmu s otvorenými možnosťami. Po ukončení zmluvy môžete nákladné vozidlo vrátiť, odkúpiť ho od nás alebo si predĺžiť lízing. Žiadne riziká spojené so znehodnotením. Žiadne riziká spojené s likvidáciou. Žiadne migrény. Vaše nákladné vozidlo je prenajaté. Mesačné splátky sa vykazujú ako náklady. Po skončení zmluvného obdobia nám vozidlo jednoducho vrátite. Postaráme sa o všetko ostatné.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 


*Renault Trucks Financial Services neposkytuje daňové alebo účtovné poradenstvo. Zákazníci by sa mali poradiť
so svojím daňovým poradcom alebo účtovníkom ohľadne jednotlivých prípadov