Rad E-Tech

Dojazd elektrických nákladných vozidiel a úžitkových vozidiel

Off
p041019

Vypočítajte si dojazd svojho budúceho elektrického nákladného vozidla alebo dodávky

Pomocou tohto simulátora môžete vypočítať predpokladaný dojazd vášho nákladného vozidla v závislosti od prevádzky, prostredia, teploty a percenta zaťaženia.

K dispozícii je celý sortiment E-Tech: D E-Tech, D Wide E-Tech a Master E-Tech.

Model

Použitie

Preprava

Teplota : 0°

Zaťaženie : 50%

Na základe uvedených kritérií je predpokladaný dojazd vášho vozidla:

0km
km
450km

Skutočný dojazd závisí na individuálnom využití vozidla, jeho výbavy a ďalších vonkajších faktoroch. Pri každom modeli sa dojazd vypočítava na začiatku životnosti batérie. Výpočet je orientačný a nie je možné ho garantovať.

Ak chcete získať individuálnu kalkuláciu, obráťte sa na našich odborníkov, ktorí vám poskytnú konkrétny výpočet trasy na základe vašich prevádzkových požiadaviek a prepravných trás.

Súhlasím s tým, že pri odoslaní tohto formulára bude spoločnosť Renault Trucks uchovávať a uchovávať moje osobné údaje tak dlho, ako to bude potrebné na vyhodnotenie poskytnutých informácií a na to, aby ma mohla spätne kontaktovať v súvislosti s touto konkrétnou témou. Moje údaje môžu byť tiež odovzdané partnerom a distribútorom spoločnosti Renault Trucks, ktorí budú môcť vybaviť moju požiadavku.

Ak chcete individuálny výpočet dojazdu, špecifický pre vašu prevádzku a topografiu, neváhajte kontaktovať našich odborníkov, ktorí majú k dispozícii pokročilé nástroje pre výpočet dojazdu.

Spoznajte naše 100% elektrické vozidlá

Renault Trucks D E-Tech

Renault Trucks D WIDE E-Tech

Renault Trucks Master E-Tech

Stiahnite si našu bielu knihu a získajte návod na hladkú dekarbonizáciu vášho vozového parku

Aká je podpora prechodu na elektrické nákladné vozidlá?

Výber elektrického nákladného vozidla alebo úžitkového vozidla zahŕňa výber najefektívnejšieho riešenia dekarbonizácie pre vašu spoločnosť. Renault Trucks ponúka na trhu kompletný rad 100% elektrických vozidiel v rozmedzí od 3,1 do 44 ton. K dispozícii sú rady našich odborníkov na elektromobilitu, ktorí vás sprevádzajú na ceste k energetickej transformácii. Posúdia vaše potreby, optimalizujú vaše celkové náklady na vlastníctvo a pomôžu s uhlíkovým hodnotením. Pri výbere elektrického vozidla sa môžete spoľahnúť na komplexnú podporu od konfigurácie, cez obstaranie, až po monitorovanie jeho prevádzky. Renault Trucks je vašim partnerom pri dekarbonizácii a prechode na elektromobilitu.