Dopravné riešenie

Preprava tovaru s regulovanou teplotou: efektívna dodávka čerstvých a mrazených produktov

Distribúcia

Electromobilita

5min
Renault Trucks D Wide for refrigerated transport

Preprava čerstvých alebo zmrazených potravín vyžaduje presnú kontrolu teploty pre zachovanie hygienických a prepravných noriem. Renault Trucks reaguje na tieto požiadavky svojím radom ľahkých úžitkových a nákladných vozidiel a služieb špeciálne navrhnutých na prepravu tovaru s regulovanou teplotou. Naše tímy sú pripravené vás podporiť a poradiť, aby ste mohli optimalizovať profitabilitu svojho podnikania a mali všetky náklady pod kontrolou.

Ideálne vozidlá na prepravu tovaru s regulovanou teplotou

Pre zaistenie vyššej profitability dodávok je zásadné použitie vozidla, ktoré dokonale zodpovedá vašim požiadavkám a požiadavkám vašich zákazníkov pri preprave s riadenou teplotou. Musíte prepraviť čo najviac tovaru, pri zachovaní vynikajúcej ovládateľnosti vozidla. Renault Trucks ponúka širokú škálu rázvorov, ktoré pokrývajú všetky karosovatelné dĺžky, či už ide o prepravu potravín v rámci maloobchodnej siete s Renault Trucks Master v prevedení plošina s kabínou, alebo o prepravu čerstvých produktov s radom Renault Trucks D, ktorý ponúka najširší rázvor na trhu. Odborníci z Renault Trucks vám budú asistovať pri výbere tej najvhodnejšej konfigurácie aj s ohľadom na následnú montáž nadstavby na vozidlo. Konštrukciu podvozku možno prispôsobiť a rozvrhnúť podľa požiadaviek nadstavbárov, ktorým poskytujeme nielen technické výkresy zodpovedajúce konfigurácii objednaného vozidla, ale aj vyhradené webové stránky. To všetko prispieva ku skráteniu dodacie lehoty pri montáži nadstavby.

Obstaranie vozidla je s Renault Trucks omnoho jednoduchšie.

Zoznámte sa s naším radom Renault Trucks: D, D Wide, T a Master

 

Pokiaľ ide o prepravu tovaru s regulovanou teplotou, sú naše vozidlá kompatibilné so všetkými typmi chladiarenských jednotiek inštalovaných nástavbármi - vrátane 100% elektrických ako FRIGOBLOCK (Thermoking) a Eco-Drive. Modelový rad Renault Trucks D ponúka zadný pomocný pohon motora až 650 Nm pre pohon elektrických generátorov a motor DTi 8 vyhovuje elektrickým generátorom FRIGOBLOCK Inverter®. Naše originálne akumulátory zaručujú vynikajúcu prevádzku chladiacich jednotiek. 

Váš pracovný nástroj je k dispozícii, kedykoľvek ho potrebujete a poskytuje vysoký výkon.

Zaistenie efektívnych dodávok

Vďaka menšej šírke a najlepšiemu polomeru zatáčania na trhu, sú naše vozidlá pre vodičov veľmi ľahko ovládateľné aj v úzkych uličkách a hustej mestskej premávke.

Znížte nepredvídané odstávky vozidla

Nepojazdné vozidlo znamená menej splnených dodávok a stratu príjmu. Na základe našich skúseností a know-how vám ponúkame tie najspoľahlivejšie vozidlá. Naše zmluvy o údržbe a opravách Start & Drive zaistí maximálnu dostupnosť vášho pracovného nástroja a súčasne sa prispôsobí vašim požiadavkám spojených s prepravou tovaru s riadenou teplotou. Renault Trucks ide ešte ďalej a ponúka vám úplne novú službu Predict. Táto ponuka údržby je založená na centralizovanej digitálnej platforme, ktorá sleduje a analyzuje dáta, týkajúce sa vašich vozidiel. Technický manažér sa stará o proaktívnu a bežnú údržbu vozidla s cieľom znížiť jeho neplánované odstávky. Ak vozidlo vyžaduje údržbu, technik Renault Trucks vás bude kontaktovať a dohodne s vami návštevu servisu v čase, ktorý vám vyhovuje, bez narušenia vašich aktivít.

m menší polomer zatáčania pre ľahšiu ovládateľnosť modelového radu Renault Trucks D

Bezpečnosť vodiča

Bezpečnosť vodiča a jeho pohodlie je kľúčové pre zaistenie včasných dodávok.

  • Naše vozidlá sú vybavené schodíkmi s protišmykovou úpravou a trojbodovými ergonomickými držadlami, aby sme vodičom uľahčili časté nastupovanie a vystupovanie a predišli nehodám.
  • V rámci aktívnej bezpečnosti sa vodiči môžu spoliehať na niekoľko pomocných asistentov riadenia ako systém varovania pri opustení jazdného pruhu alebo automatické núdzové brzdenie, ktoré znižujú riziko nehody.

 

Znížte dopad na životné prostredie

Aktéri v dodávateľskom reťazci sa stále viac snažia znížiť svoj dopad na životné prostredie. Pre ľahší prechod v rámci používaných energií, ponúka značka Renault Trucks model D WIDE CNG s pohonom na zemný plyn. Dostupný v konfigurácii podvozok 4x2 16 alebo 19 ton, alebo podvozok 6x2 26 t s automatickou prevodovkou Allison, ktorá dokonale vyhovuje použitiu v mestskej, prímestskej a regionálnej prevádzke. Renault Trucks ponúka riešenie vyvinuté spoločne so spoločnosťou Carrier, kedy je chladiaca jednotka poháňaná plynom. Tá je pripojená k špeciálnemu držiaku so štyrmi fľašami a môže tak zostať v chode aj po vypnutí vozidla.

Renault Trucks D CNG
Valve for CNG refil on a Renault Trucks D

Renault Trucks spolupracuje so spoločnosťou Avril pre svoj modelový rad T, ktorá vyvinula Oleo100, alternatívne a udržateľné palivo vyrobené z francúzskej repky olejnej. Ide o alternatívu k štandardnému palivu, ktorá znižuje emisie CO² o 60 % a emisie pevných častíc o 80 %. Okrem toho je 100 % biologicky odbúrateľný.

Z.E. 100% elektrický rad

Náš modelový rad Z.E. je vhodný na prepravu tovaru s regulovanou teplotou a zároveň znižuje vplyv vašej prevádzky na životné prostredie. Renault Trucks Master Z.E. s elektrickým phonom je ideálny pre koncové dodávky a pre prístup do nízkoemisných zón (LEZ). Kontaktujte nás pre individuálnu cenovú ponuku!

Viac informácií o našich produktoch a službách

Renault Trucks D

Renault Trucks D Wide

Renault Trucks Master

Set canonical URL
Off