Dopravné riešenie

Efektívna preprava tovaru na všetkých typoch ciest

Stavebníctvo

5min
Renault Trucks C

Či už sa zaoberáte prepravou sypkých materiálov, kvapalných látok alebo tovaru, tento druh činnosti vyžaduje univerzálne nákladné vozidlá, ktoré je možné používať na rôznych typoch ciest a za všetkých poveternostných podmienok. S tým vám môžeme pomôcť vďaka našej prispôsobenej ponuke produktov a služieb.

Preprava tovaru: robustné, ale pohodlné vozidlo

Pri preprave tovaru je nakládka často v miestach, ktoré sú ťažko prístupné, v nestabilnom teréne a náročných podmienkach. Pre zaistenie maximálnej bezpečnosti a výkonu je Renault Trucks C vybavený zosilneným podvozkom a motorom s výkonom v rozmedzí od 380 do 520 k. Maximálny krútiaci moment je k dispozícii už pri nízkych otáčkach 900 ot./min. 

Renault Trucks C

V prípade jazdy v nestabilnom teréne, ponúka robotizovaná prevodovka Optidriver režim off-road, ktorý sa prispôsobí náročným podmienkam.

Renault Trucks C je štandardne vybavený nárazníkom s oceľovými rohmi a ochrannou mriežkou svetlometov, ktoré zaisťujú ochranu proti poškodeniu. Na použitie off road (v teréne) je možné zvoliť celooceľový nárazník.

° predný nájazdový uhol s celooceľovým nárazníkom modelu Renault Trucks C.

Vozidlá tak môžu bez problémov jazdiť na všetkých typoch terénov. Naviac je podvozok vybavený zosilnenými výstuhami pozdĺžnikov pre vyššiu mechanickú odolnosť rámu.

Renault Trucks C

Pri jazde na ceste sa Renault Trucks C môže pochváliť všetkými výhodami, ktoré ponúka vozidlo na diaľkovú prepravu. Sklon čelného skla 12 ° prispieva k lepšej aerodynamike a nižšej spotrebe paliva.

Renault Trucks K môže tiež spĺňať vaše požiadavky pri preprave objemného alebo bežného tovaru. Vďaka svojej koncepcii stavebného vozidla, výkonnému motoru a vysokému užitočnému zaťaženiu, je pripravený plniť akékoľvek úlohy.y.

RENAULT TRUCKS K 520 - REUNION ISLAND - ST2D

Zaistite pohodlie a bezpečnosť svojich vodičov

Renault Trucks C je navrhnutý na rovnakom koncepte ako vozidlá pre diaľkovú prepravu a ponúka tak rovnakú úroveň pohodlia a bezpečnosti. Nastupovanie do kabíny uľahčuje otváranie dverí v uhle 85 ° a široké schodíky v rade s protišmykovým povrchom. Bočný prístupový schodík a držadlo na streche kabíny umožňujú vodičovi jednoduchú a bezpečnú kontrolu nákladu.

Renault Trucks C cabin
Renault Trucks C steps

Ergonomicky riešené miesto vodiča poskytuje široký výhľad, priestranná kabína s šírkou 2,5 m ponúka pohodlie s jedným alebo dvoma lôžkami. Ovládacie prvky sú umiestnené na dosah ruky, zvyšujú komfort riadenia a umožňujú sa vodičovi plne sústrediť na plynulú jazdu. Pre vyššiu bezpečnosť vodiča a prepravovaného nákladu je vozidlo vybavené radom moderných technológií ako systémom pre pomoc pri rozjazde vo svahu (Hill start aid), elektronickou kontrolou stability a automatickým núdzovým brzdením.

Zvýšte prevádzkyschopnosť vozidla

Renault Trucks vám ponúka mnoho riešení pri prevádzke vašich vozidiel, ktoré prispievajú k nižším nákladom za údržbu. Ak potrebujete vymeniť niektoré komponenty na vašom vozidle, môžete zvoliť diely z našej ponuky eXchange. Namiesto výmeny za nové diely, môžete využiť renovovaných dielov z našej špecializovanej továrne, ktoré podliehajú prísnemu procesu repasu, kontroly a testovania pred opätovnou montážou. Na renovované diely je poskytnutá dvojročná záruka a spĺňajú rovnaké technické nároky ako diely nové s výnimkou ceny.

Vďaka našim servisným zmluvám môžete lepšie plánovať náklady na údržbu vášho vozidla. Na základe prispôsobeného plánu údržby môže dĺžka zmluvy trvať v rozmedzí 2 roky až 7 rokov a ročnému nájazdu až 250 000 km. Zmluva je prispôsobená vašej činnosti, podľa typu vozidla a spôsobu jeho používania.

Renault Trucks ide ešte ďalej a ponúka inovatívne služby pre prevenciu odstávok vozidiel. Služba Predict spája dva kľúčové prvky: to najlepšie z ľudského umu a špičkovú technológiu. Informácie o vozidle sú zasielané na vyhradenú digitálnu platformu, ktorá sleduje jeho používanie. V prípade nutnosti servisného zásahu alebo nadmerného opotrebenia niektorého dielu, je informácia odoslaná technikovi Renault Trucks, ktorý s vami následne dohodne návštevu servisu, skôr ako dôjde k poruche vozidla a to v dobe, ktorá vám bude vyhovovať s ohľadom na vašu činnosť.

Preprava tovaru: znížite spotrebu paliva

Modelový rad Renault Trucks C je navrhnutý pre zaistenie optimálnej prepravnej rýchlosti s minimálnou spotrebou paliva. Je vybavený robotizovanou prevodovkou Optidriver, ktorá prispieva k znižovaniu spotreby, najmä vďaka režimu Fuel Eco. Prostredníctvom systému Optifleet, inteligentného riešenia správy vozového parku značky Renault Trucks, môžete ísť pri znižovaní spotreby ešte ďalej. Aplikácia zhromažďuje informácie o spotrebe každého vozidla a spôsobu jazdného štýlu vodiča. Funkcia "palivo" vás informuje o prípadnej nadmernej spotrebe, v reálnom čase môžete ďalej sledovať spotrebu vozidla alebo počet zošliapnutí brzdového pedálu. Sledovaním aktuálnej polohy vašich vozidiel môžete plánovať ich trasy, aby boli čo najefektívnejšie. Pokiaľ dôjde k úprave itinerára alebo objednávky, môžete poslať správu priamo vodičovi, naplánovať novú trasu a mať jasný prehľad o tom, kde sa vaše vozidlá nachádzajú.

Jednoduché financovanie pre vaše vozidlá

Preprava tovaru vyžaduje maximálnu profitabilitu. Ponuky financovania Renault Trucks sa prispôsobí vašim potrebám a požiadavkám. Či už sa rozhodnete pre finančný lízing, splátkový predaj alebo prenájom, naši finanční zástupcovia vám pomôžu zachovať peňažný tok a optimalizovať výšku splátky.

Kontaktujte nás a požiadajte o ponuku s ohľadom na vaše potreby.

Set canonical URL
Off