Dopravné riešenie

Optimalizovaná preprava vozidiel a zvýšená profitabilita

Distribúcia

5min
Renault Trucks D Wide

Preprava vozidiel vyžaduje všestrannosť, čo najnižšie možné náklady na prevádzku, bezpečnosť vodičov i prepravovaných vozidiel. Renault Trucks spĺňa všetky vaše požiadavky prostredníctvom svojej ponuky vozidiel a inovatívnych služieb.

Vyberte si univerzálne vozidlo na prepravu vozidiel

S rastom SUV sektora sa zväčšuje veľkosť prepravovaných vozidiel. Preto sa musíte prispôsobovať dopytu po preprave rôznych typov vozidiel či už ide o modely SUV alebo úžitkové vozidlá. Renault Truck D WIDE 4x2 v konfigurácii ťahač alebo podvozok má jednu z najnižších celkových výšok na trhu.  

CM celková výška Renault Trucks D WIDE 4x2. Na rovnú strechu kabíny možno naložiť ďalšie vozidlo.

Ponúka dve výšky podvozku podľa typu prepravovaných vozidiel:

  • 27,9 centimetrov pre štandardnú verziu a prepravu úžitkových vozidiel

  • 25,4 centimetrov pre verziu XLOW a prepravu osobných áut

Ak zabezpečujete prepravu vozidiel na dlhé vzdialenosti alebo v kopcovitom teréne, ktoré vyžadujú viac výkonu, môžete zvoliť Renault Trucks T (konfigurácia 4x2), ktorý je v ponuke aj s rovnou strechou a motory DTI11 alebo DTI13 s výkonom od 380 do 520 k. Súčasťou našej ponuky je tiež Renault Trucks D WIDE s motorom DTI11 s výkonom 430 k.  

Pre regionálnu prepravu ponúkame Renault Trucks Master podvozok s kabínou (variant odťahové vozidlo), ktorý vyhovuje vašim požiadavkám.

RENAULT TRUCKS D - ITALY - FRATELLI IAPICHINO SRL

Vďaka svojej robustnosti a ovládateľnosti je ideálnym riešením pre stredné a dlhé vzdialenosti a vhodný aj pre užšie a členité cesty.

Enzo Iapichino ZAKLADATEĽ FRATELLI IAPICHINO SRL

Zaistite bezpečnosť pre vodiča a prepravovaným vozidlám

Pri preprave vozidiel je rola vodiča úplne zásadné. Pri každej dodávke musí nakladať a vykladať vozidlá. Naše vozidlá na prepravu vozidiel boli navrhnuté s cieľom uľahčiť tieto operácie práce vodiča. Preto ponúka jednoduchý prístup do kabíny vďaka:

  • Dvom štandardným schodíkom 

  • Odstupu 7,6 cm medzi schodíkmi

  • Držadlu  

  • Otváraní dverí v uhle 90 °

Tieto modely ponúkajú špeciálne navrhnuté a praktické úložné priestory v kabíne tak, aby mal vodič všetko potrebné pri nakládke a vykládke po ruke - napríklad popruhy a ovládač pre manipuláciu s plošinou.

Vodiči sa môžu tešiť na priestrannú kabínu, ktorá bola navrhnutá pre zvýšenie pohodlia s hĺbkou viac ako 2,13 metrov. Všetky ovládače robotizovanej prevodovky, adaptívneho tempomatu a rádia sú umiestnené na dosah ruky pre optimálne pohodlie. Vodiči majú k dispozícii odpružené a vyhrievané sedadlo, rad úložných priestorov a alarm upozorňujúci na vniknutie do kabíny pre úplný pokoj.

Pre zvýšenie bezpečnosti vodiča i nákladu je k dispozícii rad technológií - napríklad systém varovania pri vyjdení z jazdného pruhu, automatické núdzové brzdenie alebo adaptívny tempomat, ktorý prispieva k znižovaniu spotreby paliva.

Znížte svoje celkové náklady na prevádzku vozidla

V tomto vysoko konkurenčnom prostredí, ktoré dovoľuje iba malé marže, sú vaše celkové náklady na prevádzku vozidla kľúčové, a preto Renault Trucks ponúka rad nástrojov, ktoré ich pomôžu znížiť. Naše vozidlá sú vybavené robotizovanými prevodovkami, voliteľne adaptívnym tempomatom alebo režimom Fuel Eco, ktorý prispieva k nižšej spotrebe paliva. V spojení s voľnobežkou Optiroll umožňuje vozidlu vo vhodných podmienkach ťažiť z vlastnej zotrvačnosti pre zníženie spotreby.

Ak prevádzkujete viac vozidiel, naše riešenie pre správu vozových parkov Optifleet bude vašim cenným spojencom. Sledovaním polohy vozidiel a jazdného štýlu vodiča môžete plánovať dodávky tým najoptimálnejším spôsobom. Súčasne môžete sledovať dodávky v reálnom čase a upravovať úlohy podľa potrieb zákazníkov. Optifleet vám poskytuje cenné informácie o spotrebe paliva každého vozidla a presné informácie o jeho používaní (okamžitá spotreba, predvídanie, spotreba v pohotovostnom režime atď.). Môžete nastaviť upozornenie alebo využiť školenie hospodárnej jazdy pre zlepšenie celkového výkonu vášho vozového parku a zníženie nákladov na kilometer. Optifleet je k dispozícii prostredníctvom webového portálu a aplikácie pre chytré telefóny.

Renault Trucks D Wide

Zvýšte prevádzkyschopnosť svojich vozidiel

Pre podnikateľov je kľúčový výhľad v dlhodobom horizonte, kde nie sú nepredvídané udalosti príliš vítané. Preto vám Renault Trucks ponúka službu Predict zahŕňajúce inovatívne služby prevencie nečakaných odstávok vašich vozidiel. Spojením digitálnych technológií a ľudského umu môžeme predvídať opotrebenia vozidla a plánovať nevyhnutné operácie údržby. Digitálna platforma monitoruje vozidlá a ich používanie. V prípade nutnosti servisného zásahu alebo výmeny opotrebovaného komponentu, je informácia odoslaná technikovi Renault Trucks, ktorý s vami následne dohodne návštevu servisu v čase, ktorý vám vyhovuje, bez narušenia vašich aktivít a aktivít vašich zákazníkov.

Prepravník vozidiel: ľahké financovanie vášho pracovného nástroja

Renault Trucks ponúka viac ako len samotné vozidlo. K dispozícii máte širokú ponuku služieb, ktoré uľahčia vaše každodenné aktivity. Využite našu flexibilné ponuky financovania a poistenia, ktoré sú ideálne pre odbory spojené s prepravou vozidiel na maximum.

Kontaktujte nás a zoznámte sa podrobnejšie s našou ponukou. 

Viac o našich produktoch

Referencie nášho zákazníka

Fratelli Iapichino SRL - Italy

Renault Trucks D Wide

Renault Trucks Master

Set canonical URL
Off