Dopravné riešenie

Optimalizovaná preprava vozidiel a zvýšená profitabilita

Distribúcia

5min
Renault Trucks D Wide

Preprava vozidiel vyžaduje všestrannosť, čo najnižšie možné náklady na prevádzku, bezpečnosť vodičov i prepravovaných vozidiel. Renault Trucks spĺňa všetky vaše požiadavky prostredníctvom svojej ponuky vozidiel a inovatívnych služieb.

Vyberte si univerzálne vozidlo na prepravu vozidiel

S rastom SUV sektora sa zväčšuje veľkosť prepravovaných vozidiel. Preto sa musíte prispôsobovať dopytu po preprave rôznych typov vozidiel či už ide o modely SUV alebo úžitkové vozidlá. Renault Truck D WIDE 4x2 v konfigurácii ťahač alebo podvozok má jednu z najnižších celkových výšok na trhu.  

CM celková výška Renault Trucks D WIDE 4x2. Na rovnú strechu kabíny možno naložiť ďalšie vozidlo.

Ponúka dve výšky podvozku podľa typu prepravovaných vozidiel:

  • 27,9 centimetrov pre štandardnú verziu a prepravu úžitkových vozidiel

  • 25,4 centimetrov pre verziu XLOW a prepravu osobných áut

Ak zabezpečujete prepravu vozidiel na dlhé vzdialenosti alebo v kopcovitom teréne, ktoré vyžadujú viac výkonu, môžete zvoliť Renault Trucks T (konfigurácia 4x2), ktorý je v ponuke aj s rovnou strechou a motory DTI11 alebo DTI13 s výkonom od 380 do 520 k. Súčasťou našej ponuky je tiež Renault Trucks D WIDE s motorom DTI11 s výkonom 430 k.  

Pre regionálnu prepravu ponúkame Renault Trucks Master podvozok s kabínou (variant odťahové vozidlo), ktorý vyhovuje vašim požiadavkám.

RENAULT TRUCKS D - ITALY - FRATELLI IAPICHINO SRL

Vďaka svojej robustnosti a ovládateľnosti je ideálnym riešením pre stredné a dlhé vzdialenosti a vhodný aj pre užšie a členité cesty.

Enzo Iapichino ZAKLADATEĽ FRATELLI IAPICHINO SRL

Zaistite bezpečnosť pre vodiča a prepravovaným vozidlám

Pri preprave vozidiel je rola vodiča úplne zásadné. Pri každej dodávke musí nakladať a vykladať vozidlá. Naše vozidlá na prepravu vozidiel boli navrhnuté s cieľom uľahčiť tieto operácie práce vodiča. Preto ponúka jednoduchý prístup do kabíny vďaka:

  • Dvom štandardným schodíkom 

  • Odstupu 7,6 cm medzi schodíkmi

  • Držadlu  

  • Otváraní dverí v uhle 90 °

Tieto modely ponúkajú špeciálne navrhnuté a praktické úložné priestory v kabíne tak, aby mal vodič všetko potrebné pri nakládke a vykládke po ruke - napríklad popruhy a ovládač pre manipuláciu s plošinou.

Vodiči sa môžu tešiť na priestrannú kabínu, ktorá bola navrhnutá pre zvýšenie pohodlia s hĺbkou viac ako 2,13 metrov. Všetky ovládače robotizovanej prevodovky, adaptívneho tempomatu a rádia sú umiestnené na dosah ruky pre optimálne pohodlie. Vodiči majú k dispozícii odpružené a vyhrievané sedadlo, rad úložných priestorov a alarm upozorňujúci na vniknutie do kabíny pre úplný pokoj.

Pre zvýšenie bezpečnosti vodiča i nákladu je k dispozícii rad technológií - napríklad systém varovania pri vyjdení z jazdného pruhu, automatické núdzové brzdenie alebo adaptívny tempomat, ktorý prispieva k znižovaniu spotreby paliva.

Znížte svoje celkové náklady na prevádzku vozidla

V tomto vysoko konkurenčnom prostredí, ktoré dovoľuje iba malé marže, sú vaše celkové náklady na prevádzku vozidla kľúčové, a preto Renault Trucks ponúka rad nástrojov, ktoré ich pomôžu znížiť. Naše vozidlá sú vybavené robotizovanými prevodovkami, voliteľne adaptívnym tempomatom alebo režimom Fuel Eco, ktorý prispieva k nižšej spotrebe paliva. V spojení s voľnobežkou Optiroll umožňuje vozidlu vo vhodných podmienkach ťažiť z vlastnej zotrvačnosti pre zníženie spotreby.

Ak prevádzkujete viac vozidiel, naše riešenie pre správu vozových parkov Optifleet bude vašim cenným spojencom. Sledovaním polohy vozidiel a jazdného štýlu vodiča môžete plánovať dodávky tým najoptimálnejším spôsobom. Súčasne môžete sledovať dodávky v reálnom čase a upravovať úlohy podľa potrieb zákazníkov. Optifleet vám poskytuje cenné informácie o spotrebe paliva každého vozidla a presné informácie o jeho používaní (okamžitá spotreba, predvídanie, spotreba v pohotovostnom režime atď.). Môžete nastaviť upozornenie alebo využiť školenie hospodárnej jazdy pre zlepšenie celkového výkonu vášho vozového parku a zníženie nákladov na kilometer. Optifleet je k dispozícii prostredníctvom webového portálu a aplikácie pre chytré telefóny.

Renault Trucks D Wide

Zvýšte prevádzkyschopnosť svojich vozidiel

Pre podnikateľov je kľúčový výhľad v dlhodobom horizonte, kde nie sú nepredvídané udalosti príliš vítané. Preto vám Renault Trucks ponúka službu Predict zahŕňajúce inovatívne služby prevencie nečakaných odstávok vašich vozidiel. Spojením digitálnych technológií a ľudského umu môžeme predvídať opotrebenia vozidla a plánovať nevyhnutné operácie údržby. Digitálna platforma monitoruje vozidlá a ich používanie. V prípade nutnosti servisného zásahu alebo výmeny opotrebovaného komponentu, je informácia odoslaná technikovi Renault Trucks, ktorý s vami následne dohodne návštevu servisu v čase, ktorý vám vyhovuje, bez narušenia vašich aktivít a aktivít vašich zákazníkov.

Prepravník vozidiel: ľahké financovanie vášho pracovného nástroja

Renault Trucks ponúka viac ako len samotné vozidlo. K dispozícii máte širokú ponuku služieb, ktoré uľahčia vaše každodenné aktivity. Využite našu flexibilné ponuky financovania a poistenia, ktoré sú ideálne pre odbory spojené s prepravou vozidiel na maximum.

Kontaktujte nás a zoznámte sa podrobnejšie s našou ponukou. 

Viac o našich produktoch

Referencie nášho zákazníka

Fratelli Iapichino SRL - Italy

Renault Trucks D Wide

Renault Trucks Master

FOR MORE INFORMATION, CONTACT US!

I agree that when submitting this form, Renault Trucks will store and keep my personal data as long as required to evaluate the information provided and in order to be able to contact me back about this specific subject. My data may also be transferred to Renault Trucks partners and distributors that will be able to handle my demand.
Set canonical URL
Off