Dopravné riešenie

Diaľková doprava na pravidelných národných a medzinárodných linkách bez stresu.

Distribúcia

Diaľková preprava

5min
p041396

Nepredvídateľné udalosti neprináša dopravcom na pravidelných národných a medzinárodných diaľkových linkách nič dobré. Svoje aktivity plánujete v dlhodobom horizonte a potrebujete mať k dispozícii dopravné riešenia, ktoré znižujú náklady a zvyšujú lojalitu vašich vodičov. Objavte produkty a služby Renault Trucks, ktoré prinášajú vyššiu profitabilitu a uľahčujú riadenie vášho podnikania.

Renault Trucks T: ideálne vozidlo pre vyššiu profitabilitu

Modelový rad Renault Trucks T je navrhnutý pre diaľkovú prepravu a je tým najlepším riešením pre pravidelné národné a medzinárodné diaľkové linky. Vozidlá Renault Trucks T alebo T High poskytujú spoľahlivosť, vysoký výkon a výnimočné pohodlie. Spoločne s ponukou služieb Renault Trucks môžete zvyšovať svoju profitabilitu a prevádzkyschopnosť vozidiel. Motory Euro 6 ponúkajú vysokú prepravnú rýchlosť a bezkonkurenčný jazdný komfort, súčasne nižšiu spotrebu paliva a produkciu emisií.

Renault Trucks T

Diaľková doprava: pohodlie predovšetkým

Vodiči v diaľkovej preprave sú zapálení pre svoju prácu. Za volantom trávia dlhé hodiny, čo znamená, že pohodlie na palube musia spĺňať ich najvyššie očakávania. Pri nakladaní svojich vecí, najmä ťažkej batožiny, môžu použiť vonkajší úložný box, ktorý je prístupný aj zvnútra.

Renault Trucks T High accessories

 

Kabína Renault Trucks T High ponúka úplne rovnú podlahu, šírku 2,3 ​​m vpredu a 2,5 vzadu a dostatočný priestor pre odpočinok. Tichá elektrická chladnička s objemom 40 litrov môže byť umiestnená medzi oboma prednými sedadlami, rovnako ako odkladací stôl v prípade kabíny Maxispace.

Renault Trucks T High Truck cabin
Renault Trucks T High accessories

Pre zvýšenie pohodlia a bezpečnosti je dispozícii široká ponuka príslušenstva Renault Trucks - ako napríklad vzduchová pištoľ, ochrana proti krádeži paliva alebo ochrana proti vniknutiu do kabíny, čo ocenia vodiči najmä v noci.

Renault Trucks T High cabin

Pravidelné národné a medzinárodné linky: koncové dodávky

Ak sa vaša činnosť zameriava na pravidelné linky a koncové dodávky v rámci miest, je pre vás tou správnou voľbou Renault Trucks Master. Tento veľmi ľahko ovládateľný model je k dispozícii v rozmedzí celkovej hmotnosti vozidla od 3,3 do 7,5 tony a má veľmi nízky prah nákladového priestoru, čo uľahčuje prácu vodičom aj doručovateľom. Poskytuje vnútorný objem nákladového priestoru až 17 m3 (5 europaliet) a až 2 232 kg užitočného zaťaženia. Pre nižšiu spotrebu paliva je vybavený robotizovanou prevodovkou, režimom Eco a systémom Stop & Start.

Ak chcete eliminovať náklady za palivo a operujete v nízkoemisných zónach, odporúčame model Renault Trucks Master Z.E. Toto 100% elektrické úžitkové vozidlo je dostupné v šiestich variantoch, dojazdom až 120 km a batériou 33-kWh, v prevedení furgon, podvozok alebo plošina s kabínou. Ľahko sa prispôsobí všetkým vašim potrebám a ponúka užitočné zaťaženie až 1 720 kg a ložný objem až 22 m3.

 

Rozložte svoje náklady na dlhšie obdobie

V oblasti diaľkovej prepravy môžu mať akékoľvek logistické problémy zásadné dôsledky. Aby ste mohli rozložiť svoje výdavky a obmedziť neplánované odstávky vozidiel, ponúka vám Renault Trucks zmluvy Start & Drive s prispôsobeným plánom údržby v rozmedzí od 2 do 5 rokov a ročným nájazdom až 250 000 km. Zmluva je prispôsobená vašej činnosti, typu vozidla a spôsobu jeho používania. Môžete tak znížiť svoje náklady za odstávku vozidla, uľahčiť administratívnu prácu a dlhodobo zabezpečiť vysoký výkon vozidla.

Vďaka rozsiahlej európskej servisnej sieti je navyše o vaše vozidlá postarané rýchlo a efektívne, bez nutnosti návratu do vašej prevádzky.

Pretože dostupnosť vozidiel je v rámci pravidelných liniek zásadná, inovoval Renault Trucks svoju dynamickú a proaktívnu službu Predict. Vaše vozidlo je monitorované prostredníctvom platformy, ktorá sleduje jeho používanie a opotrebenie. Ak je potrebný zásah, technik Renault Trucks vás kontaktuje a naplánuje návštevu servisu skôr, než dôjde k poruche vozidla a to v dobe, ktorá vám bude vyhovovať s ohľadom na vašu činnosť.

Znížte svoje náklady na palivo

Spotreba vozidla a jazdný štýl vodičov majú vplyv na vaše náklady. Vozidlá Renault Trucks boli navrhnuté s cieľom čo najnižšej spotreby paliva. Kabína Renault Trucks T v tvare lichobežníka a sklonom čelného skla 12 ° T zlepšuje obtekanie vzduchu a znižuje spotrebu. Motory DTI 11 a DTI 13 boli navrhnuté tak, aby zabezpečili optimálnu prepravnú rýchlosť.

Modely Renault Trucks T alebo T High ponúkajú ďalšie voliteľné výbavy prispievajúce k ich lepšej výkonnosti ako napríklad sada Eco Fuel, ktorá zahŕňa:

  • Robotizovaná prevodovka Optidriver s Eco Cruise Control
  • Vypínateľný kompresor vzduchu
  • Variabilné čerpadlo riadenia
  • Automatické zastavenie motora

Dobre vieme, že spotreba nezávisí len na vozidle, ale aj na spôsobe jazdného štýlu vodiča. Školenie vodičov hospodárnej jazdy hrá hlavnú úlohu pri znižovaní spotreby celého vášho vozového parku. Renault Trucks vám preto ponúka systém pre správu vozového parku Optifleet, ktorý vám zaistí prístup k informáciám o spotrebe všetkých vašich vozidiel a ich použitia.

StepC_D

 

Diaľková doprava: sledujte zákazky v reálnom čase

Neplánovaná údržba, rovnako ako nečakané udalosti v rámci vašich logistických operácií, negatívne ovplyvňujú vašu činnosť. Naše inteligentné riešenia pre správu vozového parku Optifleet možno využívať pre efektívne plánovanie vašich trás a sledovanie polohy vašich vozidiel v reálnom čase. Máte tak jednoduchý prístup k informáciám o spotrebe a čase jazdy každého vozidla. Ak váš zákazník zmení svoju objednávku alebo zistíte, že môžete k vozidlu pridať ďalšiu zákazku, jednoducho informujete vodiča a naplánujete mu jej vybavenie.

Financovanie vozidiel pre diaľkovú prepravu

Renault Trucks ponúka financovanie vašich vozidiel pre diaľkovú prepravu. Našu ponuku možno prispôsobiť vašej medzinárodnej diaľkovej preprave a vysokému počtu najazdených kilometrov. Ponúkame napríklad špecializované riešenie finančného lízingu "všetko v jednom", kedy máte úplne pod kontrolou celkové náklady na prevádzku vozidla bez nepríjemných prekvapení. Naši finanční zástupcovia vám ponúknu to najvhodnejšie riešenie.

FOR MORE INFORMATION, CONTACT US!

I agree that when submitting this form, Renault Trucks will store and keep my personal data as long as required to evaluate the information provided and in order to be able to contact me back about this specific subject. My data may also be transferred to Renault Trucks partners and distributors that will be able to handle my demand.
Set canonical URL
Off