Služby

Prevádzkyschopnosť vašich vozidiel zaisťujú naše služby

Renault Trucks T on the road

Ziskovosť pracovného nástroja znamená pre Renault Trucks optimalizované plánovanie údržby a zníženie rizika nečakaných odstávok. Vývoj technológií a riešení čoraz viac umožňuje predvídať to, čo bolo predtým nepredvídateľné.

Renault Trucks T High service station

 

PRISPÔSOBENÝ PLÁN ÚDRŽBY

Tento plán navrhuje a zostavuje náš koordinátor na základe skutočných parametrov vášho vozidla.

  • Plánovaná údržba a spojenie niekoľkých servisných úkonov minimalizujú dobu odstávky vozidla
  • Originálny výkon vášho vozidla je zachovaný a jeho zostatková hodnota sa zvyšuje vďaka spoľahlivým a robustným originálnym dielom, na ktoré sa vzťahuje predĺžená dvojročná záruka 

PLÁNOVANIE ÚDRŽBY VŽDY O KROK NAPRED

Renault Trucks maximalizuje prevádzkyschopnosť a potenciál vášho vozidla vďaka plánu údržby, ktorý monitoruje opotrebovanie komponentov vozidla a informuje o ich možnej poruche. PREDICT vám umožňuje riadiť vaše podnikanie a aktivity bez zbytočného stresu!

Predict_1_SK
Dynamický plán údržby

 

Predict_2_SK
"Najpresnejší" spôsob merania opotrebovania

 

Predict_3_SK
Riadenie prispôsobené zvládaniu nečakaných odstávok

AKTUALIZÁCIA SOFTVÉRU NA DIAĽKU

Predbežná diagnostika, vzdialená oprava služby a aktualizácie vozového parku jednorázovo: toto riešenie v rámci našej ponuky PREDICT šetrí váš čas a garantuje maximálnu dostupnosť vášho vozidla bez nutnosti návštevy servisu.

 

PREDĹŽENÉ IODI S MOTORMI ODI* DE13 NA 150 000 km 

Naše intervaly výmeny oleja pre DE13* (možnosť) motory boli predĺžené na 150 000 km (na miesto 100 000 km alebo 12 mesiacov). To prispieva k zníženiu nákladov vychádzajúcich zo servisnej zmluvy (práca a diely), času stráveného v servise pri údržbe a zvýšenie úspor paliva.

* Optimalizovaný interval výmeny oleja

 

NONSTOP ASISTENCIA 24/7

Naši odborníci vám odpovedia v 16 jazykoch, k dispozícii máte koordinátora, ktorý je s vami po celú dobu zásahu v kontakte.

Koordinátor lokalizuje vašu polohu, nech už ste kdekoľvek, pomocou tlačidla 24/7 v kabíne vozidla* a informuje vás o príchode výjazdového servisného vozidla Renault Trucks.

Opravy sú vykonávané skúsenými mechanikmi, ktorí boli špeciálne vyškolení pre servisný zásah na ceste a daný typ vozila a majú k dispozícii potrebné diagnostické nástroje a vybavenie.

* V závislosti na výbave vozidla.

24-7

 

24-7

ASISTENČNÁ SLUŽBA

Renault Trucks poskytuje komplexnú a spoľahlivú pomoc, ktorá chráni váš kľud a pokoj vašich vodičov v prípade poruchy alebo odtiahnutia vozidla.  

  • K dispozícii nepretržite, 24 hodín denne, 7 dní v týždni naprieč celou Európou.
  • Rozšírený variant asistenčnej služby sa vzťahuje na všetky služby pre vodičov ako je doprava, ubytovanie alebo repatriácia.
  • Asistenčná služba je voliteľne k dispozícii na základe podmienok zmluvy o údržbe Start & Drive, ale je k dispozícii aj pre zákazníkov, ktorí túto zmluvu uzavretú nemajú.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať!

contact renault trucks
Vaše vozidlá sú vždy pripravené na použitie, takže sa môžete pokojne sústrediť na svoje podnikanie.
Set canonical URL
Off