Share

Služby

Prevádzkyschopnosť vašich vozidiel zaisťujú naše služby

Renault Trucks T on the road

Ziskovosť pracovného nástroja znamená pre Renault Trucks optimalizované plánovanie údržby a zníženie rizika nečakaných odstávok. Vývoj technológií a riešení čoraz viac umožňuje predvídať to, čo bolo predtým nepredvídateľné.

Renault Trucks T High service station

 

PRISPÔSOBENÝ PLÁN ÚDRŽBY

Tento plán navrhuje a zostavuje náš koordinátor na základe skutočných parametrov vášho vozidla. 

  • Plánovaná údržba a spojenie niekoľkých servisných úkonov minimalizujú dobu odstávky vozidla
  • Originálny výkon vášho vozidla je zachovaný a jeho zostatková hodnota sa zvyšuje vďaka spoľahlivým a robustným originálnym dielom, na ktoré sa vzťahuje predĺžená dvojročná záruka 

PLÁNOVANIE ÚDRŽBY VŽDY O KROK NAPRED

Renault Trucks maximalizuje prevádzkyschopnosť a potenciál vášho vozidla vďaka plánu údržby, ktorý monitoruje opotrebovanie komponentov vozidla a informuje o ich možnej poruche. PREDICT vám umožňuje riadiť vaše podnikanie a aktivity bez zbytočného stresu!

Predict_1_SK
Dynamický plán údržby

 

 

Predict_2_SK
"Najpresnejší" spôsob merania opotrebovania
Predict_3_SK
Riadenie prispôsobené zvládaniu nečakaných odstávok

AKTUALIZÁCIA SOFTVÉRU NA DIAĽKU

Predbežná diagnostika, vzdialená oprava služby a aktualizácie vozového parku jednorázovo: toto riešenie v rámci našej ponuky PREDICT šetrí váš čas a garantuje maximálnu dostupnosť vášho vozidla bez nutnosti návštevy servisu.

 

PREDĹŽENÉ INTERVALY VÝMENY OLEJA PRE 13L MOTOR *

Naše intervaly výmeny oleja pre 13 l motory boli predĺžené na 150 000 km alebo 18 mesiacov (na miesto 100 000 km alebo 12 mesiacov). To prispieva k zníženiu nákladov vychádzajúcich zo servisnej zmluvy (práca a diely), času stráveného v servise pri údržbe a zvýšenie úspor paliva.

* Optimalizovaný interval výmeny oleja

 

NONSTOP ASISTENCIA 24/7

Naši odborníci vám odpovedia v 16 jazykoch, k dispozícii máte koordinátora, ktorý je s vami po celú dobu zásahu v kontakte.

Koordinátor lokalizuje vašu polohu, nech už ste kdekoľvek, pomocou tlačidla 24/7 v kabíne vozidla* a informuje vás o príchode výjazdového servisného vozidla Renault Trucks.

Opravy sú vykonávané skúsenými mechanikmi, ktorí boli špeciálne vyškolení pre servisný zásah na ceste a daný typ vozila a majú k dispozícii potrebné diagnostické nástroje a vybavenie.

* V závislosti na výbave vozidla.

24-7

 

24-7

ASISTENČNÁ SLUŽBA

Renault Trucks poskytuje komplexnú a spoľahlivú pomoc, ktorá chráni váš kľud a pokoj vašich vodičov v prípade poruchy alebo odtiahnutia vozidla.

  • K dispozícii nepretržite, 24 hodín denne, 7 dní v týždni naprieč celou Európou.
  • Rozšírený variant asistenčnej služby sa vzťahuje na všetky služby pre vodičov ako je doprava, ubytovanie alebo repatriácia.
  • Asistenčná služba je voliteľne k dispozícii na základe podmienok zmluvy o údržbe Start & Drive, ale je k dispozícii aj pre zákazníkov, ktorí túto zmluvu uzavretú nemajú.

Pre viac informácií nás kontaktujte!

contact renault trucks
Vaše vozidlá sú vždy k dispozícii a vy sa môžete sústrediť bez stresu na svoje podnikanie!