Dopravné riešenie

Efektívna preprava dreva v lese aj na ceste

Distribúcia

5min
Logging Renault Trucks in Cameroon

Preprava dreva vyžaduje vozidlá, ktoré ľahko prekonávajú terénne nerovnosti v lese a je možné ich prevádzkovať aj na cestách. Vozidlá na prepravu dreva ponúkané značkou Renault Trucks sú súčasne robustné a efektívne. Naši odborníci vás budú sprevádzať pri výbere toho najvhodnejšieho riešenia pre vašu činnosť.

Robustné vozidlá na prepravu dreva pre maximálny výkon a bezpečnosť

Nakladanie dreva v lese a jeho preprava predstavujú náročné operácie v často neľahkých podmienkach. Miesto naloženia môže byť ťažko prístupné, pretože niektoré cesty sú úzke a v zlom stave. Prepravovaný náklad je zvyčajne veľmi ťažký a neskladný. Robustnosť je kľúčovým faktorom vašich vozidiel. Pri jazde v teréne budú všetky technické vlastnosti vášho vozidla veľmi užitočné.

Renault Trucks K XTREM v konfigurácii ťahač 6x4 ťaží z užitočného zaťaženia až 34 ton, a celkovej hmotnosti súpravy až 120 ton. Bol špeciálne navrhnutý pre prevádzku v extrémnych podmienkach. Jeho podvozok je vybavený zosilnenými pozdĺžnikmi, parabolickým pružením so štyrmi úchytmi, oceľovým nárazníkom a ochrannou mriežkou svetlometov.

Renault Trucks K crossing a big pool of muddy water in Cameroon

Renault Trucks K - veľká výška svetiel (až 33 cm), nájazdový uhol

32 ° a menšia kabína uľahčujú jazdu v lese.

Driver on board a Renault Trucks K in Cameroon

Miesto vodiča v kabíne zaisťuje vynikajúcu viditeľnosť a prehľad o dianí okolo vozidla. Súčasťou výbavy sú aj pomocní asistenti riadenia ako ručný plyn, ktorý uľahčuje jazdu v nerovnom teréne. Jazdu po strmých cestách, ktoré musia vodiči často absolvovať s plne naloženým vozidlom, uľahčí Optibrake, najlepšia motorová brzda na trhu. To všetko zvýši efektivitu vozidla a bezpečnosť vodičov a nákladu.

Crane placing loggs on a trailer

Zaťaženie zadnej nápravy môže dosahovať až 32 ton pre montáž vybraného žeriavu. Podvozok je pripravený na montáž vybavenia pre plošinu so žeriavom a je vybavený potrebnými prípojkami pre ovládanie žeriavu (spínače, displej), podpernými doskami žeriavu (od 20 do 40 ton / meter) a niekoľkými voľnými miestami pre inštaláciu ďalšieho vybavenia.

Renault Trucks K pri práci v Kamerune

Znížte vaše náklady na údržbu

Podmienky, v ktorých prebieha preprava dreva, sú pre vaše vozidlá veľmi náročné, najmä pokiaľ ide o brzdy a pruženia. Kvalita zaručená originálnymi dielmi Renault Trucks zabezpečuje vysoký výkon a odolnosť. Váš pracovný nástroj tak bude dlhšie k dispozícii.

Pokiaľ je nutné diely vymeniť, ponúka Renault Trucks nielen nové originálne diely, ale tiež alternatívne riešenie: ponuku eXchange. V rámci tohto programu sú pôvodné diely renovované a testované v špecializovanej továrni Renault Trucks pred opätovnou montážou na vozidlo. Ponúka rovnaké technické vlastnosti a výkon ako diely nové a ťaží z dvojročnej záruky (diely a práce). Použitím renovovaných dielov môžete znížiť náklady na údržbu a prispieť k trvalo udržateľnému rozvoju.

Pre lepšie plánovanie údržby a zníženie rizika odstávky vášho vozidla ponúka Renault Trucks prispôsobený plán údržby, ktorý bol vytvorený na základe vašich požiadaviek spojených s prepravnou činnosťou. Váš rozpočet možno dopredu plánovať, kontrolovať a meniť po celú dobu trvania vybranej zmluvy. Vaše vozidlá tak môžu zostať dlhšie v prevádzke vďaka pravidelnej a nadštandardnej údržbe poskytovanej značkou Renault Trucks. V rámci zvyšovania dostupnosti vašich vozidiel ponúkame možnosť využitia mobilnej servisnej dielne. Naši mechanici dorazia a vykonajú údržbu vášho vozidla priamo na mieru.

Financovanie vozidiel na prepravu dreva

Finančný poradca je tu, aby vám pripravil ponuku financovania a poistenia. Pozná obmedzenia spojené s vašou činnosťou pri preprave dreva a môže tak prispôsobiť zmluvu na základe vašich požiadaviek a potrieb. Pomôže vám napríklad rozvrhnúť dĺžku financovania s ohľadom na čas potrebný pre montáž nadstavby. Dĺžku trvania zmluvy založí na čase ako i na počte najazdených kilometrov, ktorý je často pomerne nízky a nie je reprezentatívny na prepravu dreva. Všetky tieto riešenia vám pri správnych splátkach pomôžu zachovať váš peňažný tok.

Kontaktujte nás pre individuálnu ponuku.

Môže vás tiež zaujímať

RENAULT TRUCKS T - SCOTLAND - EM&T RAPSON

Set canonical URL
Off