Dopravné riešenie

Bezpečná preprava materiálov s nižšími nákladmi

Stavebníctvo

5min
Renault Trucks C

Ako majiteľ spoločnosti v stavebníctve prevádzkujete často svoje vozidlá na nespevnených terénoch a prepravujete ťažké materiály na ťažko prístupné miesta. Potrebujete robustné vozidlá s vysokým užitočným zaťažením, nadstavbou, ktorá je dokonale prispôsobená vašej činnosti a služby, ktoré znižujú vaše prevádzkové náklady. To všetko vám ponúka Renault Trucks a pomôže vám pri výbere toho najvhodnejšieho vybavenia, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Preprava materiálov: tie najlepšie špecifikácie pre vašu činnosť

Stavebné odbory zahŕňajú rad aktivít. Renault Trucks vám ponúka vhodné riešenie nielen s ohľadom na rôzne typy stavenísk, ale tiež s ohľadom na rôzne druhy prepravovaných materiálov, a to vďaka niekoľkým variantom a kombináciám modelov. S ohľadom na vaše požiadavky užitočného zaťaženia a výkonu vám ponúkame štyri rôzne modely:

  • Renault Trucks Master 4x2 alebo 4x4 (3.3 t až 7.5 t)
  • Renault Trucks D Cab 2,1 m 4x2 alebo 4x4 (7.5 t až 16 t)
  • Renault Trucks C Cab 2,3 m 6x4 (18 t až 19 t)
  • Renault Trucks C Cab 2,5 m 8x2 * 6 Tridem (32 t až 80 t)
Renault Trucks Master Construction
Renault Trucks D Construction

Renault Trucks C 8x2 * 6 Tridem bol špeciálne navrhnutý pre prepravu materiálu a pre ľahšiu montáž hydraulickej ruky. Jeho konštrukcia vychádza z podvozku 6x4 a navyše je vybavená treťou zadnou otáčacou a zdvíhacou nápravou, ktorá zabezpečuje lepšiu ovládateľnosť vďaka o 15% menšiemu polomeru zatáčania.

Poskytuje lepšie užitočné zaťaženie ako model 6x4 a lepšiu ovládateľnosť ako model 8x4.

Tandemová náprava s dvojitou redukciou PMR2191, ktorej hmotnosť je obdobná ako u nápravy s jednoduchou redukciou, ponúka o 200 kg vyššie užitočné zaťaženie.

Zvoľte nadstavbu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám pri preprave materiálov

Renault Trucks venuje veľkú pozornosť spolupráci s nadstavbármi a vy si tak môžete zvoliť nadstavbu alebo zariadenie, ktoré najlepšie vyhovuje vašej činnosti. Naše podvozky sú vybavené upevňovacími konzolami na pozdĺžnikoch pre ľahšiu montáž nadstavieb. Vozidlá určené pre inštaláciu hydraulickej ruky sú vybavené doskami a konzolami a predprípravou kabíny a podvozku, ktorý je čiastočne voľný pre upevnenie hydraulickej ruky.

Naša štandardná inštalácia zahŕňa elektronickú riadiacu jednotku pre nadstavbárov (BBM) pre prevádzku hydraulickej ruky a stabilizátora. Táto riadiaca jednotka informuje vodiča o stave každej časti nadstavby prostredníctvom obrazovky, umiestnenej na palubnej doske. To všetko uľahčuje montáž nadstavby a prispieva ku skráteniu dodacie lehoty.

Bezpečné dodanie materiálov na miesto určenia

Dodávky materiálov na stavenisko neradno podceňovať, pretože sa často nachádza na nespevnených, blatistých, ťažko prístupných a strmých miestach. Vodiči musia mať k dispozícii robustné a ľahko ovládateľné vozidlá.

° predný nájazdový uhol Renault Trucks C Tridem, ktorý znižuje riziko poškodenia podvozku

Oceľový nárazník, svetlá výška pod nápravou 312 mm a svetlá výška pod nádržou 440 mm zaručujú priechodnosť všetkými typmi terénov..

Pre bezpečnú jazdu v rámci stavenísk sa môžu vodiči spoliehať na rad pomocných asistentov riadenia modelu Renault Trucks C:

  • Robotizovanú prevodovku Optidriver s režimom off-road
  • Systému Optitrack pre zdolávanie náročných situácií pri rýchlosti 0 až 25 km / h
  • Ručný plyn pre jazdu na nerovnom teréne
  • Optibrake najúčinnejšiu motorovú brzdu na trhu
  • Automatickú, elektrickú parkovaciu brzdu pre bezpečnejšiu nakládku

Vodiči môžu bezpečne sledovať operácie nakládky a vykládky vďaka bočnému schodíku k nadstavbe a držadle umiestnenom na streche. Pri jazde na ceste si potom môžu užívať kvalitu a pohodlie na palube, ktoré je porovnateľné s vozidlami na diaľkovú prepravu, vďaka priestrannej a komfortnej kabíne. Ich pracovné miesto im pomáha zvládať rôzne situácie a spríjemňuje pobyt v čo najlepších podmienkach.

Znížte svoje náklady na prevádzku

Aby ste mohli efektívne využívať svoje vozidlá a vodičov, prichádza Renault Trucks so systémom Optifleet, riešením pre správu vozového parku. Sledovaním polohy vašich vozidiel a informáciám o jazde môžete plánovať trasy svojich vozidiel alebo ich meniť podľa potreby.

Zoznámte sa so systémom Optifleet

Zvládanie nepredvídaných situácií je skvelé, ale ak sa im môžete vyhnúť, je to ešte lepšie! Renault Trucks vyvinul úplne novú službu Predict pre zníženie rizika nečakaných porúch a odstávok vozidla. Spojením technologických inovácií a ľudského umu možno predvídať opotrebenie komponentov vozidla a predchádzať poruchám skôr, než k nim dôjde. Ak vozidlo vyžaduje údržbu, technik Renault Trucks vás bude kontaktovať a dohodne s vami návštevu servisu v čase, ktorý vám vyhovuje, bez narušenia vašich aktivít.

Renault Trucks súčasne ponúka prispôsobené plány údržby za pevne stanovej ceny s cieľom zabezpečenia prevádzkyschopnosti vašich vozidiel a vašej činnosti. Dĺžka servisnej operácie je vopred stanovená a na všetky diely a prácu je poskytnutá záruka, pre zaistenie dlhej životnosti a vysokého výkonu vašich vozidiel.

Výhodné financovanie pre vašu činnosť pri preprave materiálov

Renault Trucks ponúka financovanie vašich vozidiel. Naše ponuky financovania a poistenia sú určené pre dopravcov, ktorí používajú prepravou stavebných materiálov. Výška splátok sa prispôsobí veľkosti a aktivite vašej spoločnosti. S ohľadom na vaše potreby môžete zvoliť variant finančného lízingu alebo nákupu na splátky. S výberom toho najlepšieho riešenia pre vaše podnikanie vám samozrejme pomôžeme.

Kontaktujte nás a získajte viac informácií o našej ponuke.

FOR MORE INFORMATION, CONTACT US!

I agree that when submitting this form, Renault Trucks will store and keep my personal data as long as required to evaluate the information provided and in order to be able to contact me back about this specific subject. My data may also be transferred to Renault Trucks partners and distributors that will be able to handle my demand.
Set canonical URL
Off