Dopravné riešenie

Elektrické úžitkové vozidlá Renault Trucks

#JoinTheGoodMove

Electromobilita

5min
Master E-TECH parked and a man is walking to it

Stále viac miest a mestských oblastí zavádza "bezemisné" zóny a reguláciu ich vjazdov pre motorové vozidlá. Aby ste mohli pokračovať vo svojom podnikaní aj napriek týmto obmedzeniam, Renault Trucks ponúka elektrické úžitkové vozidlá Renault Trucks Master E-Tech vhodné pre väčšinu aplikácií.

Voľbou elektrického ľahkého úžitkového vozidla môžete získať množstvo výhod: dotácie, nové možnosti podnikania v podobe nočných rozvozov alebo príležitosť zúčastniť sa výberových konaní s prísnymi požiadavkami ohľadom vplyvu na životné prostredie.

Elektrické úžitkové vozidlá: efektívnejšie koncové doručovanie

Voľbou elektrických úžitkových vozidiel dekarbonizujete vaše podnikanie. Ako zodpovedná firma sa priamo podieľate na ochrane životného prostredia a planéty. Elektrická technológia je dnes vhodná pre mnoho spôsobov využitia a umožňuje ďalej podnikať bez kompromisov.

 oncové dodávky, ktoré často prebiehajú v centrách miest s prísnou reguláciou, sú ideálne na využitie elektrických vozidiel. Je teda potrebné na tieto obmedzenia reagovať a zodpovedajúcim spôsobom rozvíjať vozový park. Elektrické úžitkové vozidlá Renault Trucks E-Tech vám umožnia doručovanie v nízkoemisných zónach. Vďaka tichému chodu je možné predĺžiť dobu rozvozu a zvýšiť tak spokojnosť zákazníkov.

Výhody elektrických vozidiel

 

Každodenný komfort vodiča sa výrazne zvyšuje: riadenie elektrického úžitkového vozidla je príjemnejšie a tichšie ako riadenie bežného úžitkového vozidla. Inými slovami, riadenie je oveľa príjemnejšie a menej stresujúce.

Zoznámte sa s našimi riešeniami

Vyberte si udržateľné riešenie z 100% elektrickej ponuky Renault Trucks 360°

Živnostník alebo remeselník: elektrické vozidlo presne pre vás

Renault Trucks ponúka hneď niekoľko elektrických modelov svojho úžitkového radu Renault Trucks Master E-Tech. Vďaka ponuke konfigurácií si môžete prispôsobiť vozidlo podľa svojich potrieb, rovnako ako v prípade dieselového vozidla. K dispozícii je sedem rôznych verzií. Prevedenie furgon v troch dĺžkach a dvoch výškach podľa toho, či sa potrebujete zamerať na objem, užitočné zaťaženie alebo kompaktnosť. Prevedenie plošina na dostavbu a podvozok s kabínou navyše ponúkajú veľkú užitočnú hmotnosť od 1321 kg do 1594 kg (bez nadstavby).

  

Elektromotor ponúka výkon 57 kWh a maximálny krútiaci moment 225 Nm. Je napájaný lítium iónovým akumulátorom, ktorý poskytuje dojazd 200 km, čo je dostatočné na pokrytie väčšiny požiadaviek. Dojazd je možné ďalej optimalizovať prostredníctvom efektívneho využívania vozidla. Renault Trucks Master E-Tech je vybavený rekuperačným brzdovým systémom, ktorý premieňa brzdnú energiu na elektrinu na napájanie akumulátorov, pneumatikami s nízkym valivým odporom a systémom predhrievania kabíny, ktorý je možné nastaviť tak, aby počas nabíjania predhrieval kabínu. Renault Trucks taktiež ponúka školenia hospodárnej jazdy, špeciálne určené na jazdu s elektrickými vozidlami.

Renault Trucks Master E-TECH parked in a neibourghood

Spoznajte naše 100% elektrické vozidlá

Renault Trucks Master E-Tech

Aké typy zdrojov paliva použiť na dekarbonizáciu

100% elektrické úžitkové vozidlá: podpora na mieru

Renault Trucks sa téme elektrických vozidiel venuje od roku 2010. Naše skúsenosti a odborníci vám pomôžu s vašimi požiadavkami od začiatku až do konca. Začneme s individuálnou analýzou na definovanie vašich energetických potrieb: tie sa môžu líšiť v závislosti od požiadaviek vášho podnikania. Odporučíme najvhodnejšie riešenie nabíjania a zodpovedajúcu infraštruktúru, ktoré sú zásadné pre dostupnosť vášho vozidla. Existujú rôzne riešenia, ktoré vychádzajú z potrieb vášho podnikania a prípadných obmedzení. Rýchle nabíjanie vozidla pomocou jednosmerného prúdu trvá iba 3 hodiny alebo 2 hodiny pre 80% nabitie.

S podporou Renault Trucks môže byť prechod na elektromobilitu pre vašu spoločnosť výhodný: odhadujeme, že celkové náklady na vlastníctvo elektrického vozidla sú o 30 % nižšie ako náklady na vlastníctvo konvenčného vozidla. Renault Trucks má v oblasti elektromobility bohaté skúsenosti a ako jediný výrobca ponúka záruku na akumulátory, diely a prácu v dĺžke ôsmich rokov alebo 160 000 km (pri 66% stave akumulátora). Táto záruka dopĺňa dvojročnú záruku na samotné vozidlo. Naši odborníci sú vyškolení v oblasti elektromobility. Pomôžu vám vybrať to najlepšie vozidlo pre vaše potreby a zoznámia vás s možnosťami financovania vášho projektu. Rovnako tak sú pripravení poskytnú vám aktuálne informácie o existujúcich vládnych dotáciách (v závislosti od krajiny). Ponuka financovania od Renault Trucks Financial Services poskytuje riešenie na mieru s vhodnými podmienkami pre elektromobilitu, ktoré zahŕňa financovanie, poistenie a údržbu za pevne stanovenú cenu. Môžete tak predvídať a rozložiť svoje náklady bez nepríjemných prekvapení. Súčasťou našej ponuky je podpora, a preto vám pomôžeme s inštaláciou a údržbou nabíjacej infraštruktúry.

Elektrické úžitkové vozidlá Renault Trucks: prešli na nový pohon

Pre viac informácií nás kontaktujte!

Súhlasím s tým, že po odoslaní tohto formulára bude Renault Trucks spracovávať a uchovávať moje osobné údaje tak dlho, ako to bude potrebné na poskytnutie informácií a na to, aby ma mohla v tejto konkrétnej veci kontaktovať. Moje údaje môžu byť poskytnuté aj partnerom Renault Trucks, ktorí budú spracovávať moju požiadavku.
Set canonical URL
Off