Dopravné riešenie

Optimalizácia obrátok a aktivít pri preprave stavebných materiálov

Stavebníctvo

5min
Renault Trucks K earthmoving truck

Jazdy po staveniskách vyžadujú robustné a produktívne vozidlá s vysokým užitočným zaťažením a bezpečným a pohodlným pracovným miestom pre vodiča. Renault Trucks vám pomôže pri výbere takéhoto vozidla a súvisiacich služieb vhodných pre vašu činnosť.

Pridaná hodnota obrátok vašich vozidiel pri preprave stavebných mater

Preprava piesku, zeminy alebo kamenia je prvým krokom pri zahájení stavby. Je nevyhnutné čo najrýchlejšie prepraviť veľké objemy materiálov, aby bola táto činnosť zisková. Renault Trucks C a K sú stavebné vozidlá pripravené prevážať v rámci stavenísk ťažké náklady, a pritom vykazovať vysoký výkon ako pri jazde na ceste.

Ak operujete vo veľmi náročným podmienkach, odporúčame zvoliť model Renault Trucks K XTREM, ktorý ponúka užitočné zaťaženie až 34 ton, celkovú hmotnosť súpravy až 100 ton u podvozka 6x4 určeného k dostavbe a až 120 ton u ťahača 6x4. Každá zadná náprava Renault Trucks C a K ponúka nosnosť až 13 ton.

Renault Trucks Master je vhodným riešením pre prepravu do lokalít, kde prebiehajú úpravy terénu.

Maximalizujte obrátky vašich stavebných vozidiel

Pri navrhovaní prechádzajú naše vozidlá náročnými testami pre zaistenie robustnosti pri prevádzke na staveniskách. Vyššia svetlá výška ponúka široký nájazdový uhol pre zníženie rizika poškodenia podvozku.

° Renault Trucks C a K ťaží z najlepšieho nájazdového uhla na trhu. Pri modeli K je svetlá výška pod nápravou 380 mm a pod nádržou potom 515 mm.

Podvozok každého vozidla ponúka zosilnené lyžiny pre zaistenie vyššej odolnosti rámu v závislosti na montovanej nadstavbe. Renault Trucks K je vybavený cyklonickým hrubým filtrom, ktorý vyhovuje prašnému prostrediu. Akékoľvek problémy pri nakládke na stavenisku môžu viesť k strate času a zníženiu efektivity prevádzky. Pre zníženie tohto rizika a zvýšenie bezpečnosti vodiča poskytuje kabína vynikajúci výhľad. Vodiči môžu tiež jednoducho kontrolovať náklad vďaka bočnému schodíku pre prístup k nadstavbe a držadlám umiestnených na streche vozidla.

Renault Trucks C

Renault Trucks C a K sú vybavené radom pomocných asistentov riadenia, ktoré pomáhajú vodičom pri prevádzke na staveniskách:

  • Ručným plynom pre zvýšenie výkonu vozidla v nestabilnom teréne  
  • Systémom pomoci pri rozjazde do svahu (Hill start aid)
  • Automatickou elektrickou parkovacou brzdou
  • Robotizovanou prevodovkou Optidriver s režimom off-road pre ľahšie radenie v náročných podmienkach
  • Režimom Xtended s jedným alebo dvoma pomalými prevodmi pre ťažkú ​​prepravu na nespevnenom povrchu
  • Uzávierkou diferenciálu ovládanú otočným ovládačom
  • Optibrake najúčinnejšou motorovou brzdou na trhu

Vozidlá Renault Trucks sa ľahko riadia, ako na staveniskách, tak na cestách. Ich výkonné motory a vybavenie pre jazdu na ceste zaisťujú vysokú prepravnú rýchlosť pri prejazdoch, zabraňujú nadmernej spotrebe a zvyšujú vašu profitabilitu.

Renault Trucks C

Vyberte si stavebné vozidlo, ktoré ponúka jednoduchú montáž nadstavby

Naše vozidlá sú navrhnuté pre ľahkú montáž rôznych typov nadstavieb. S ohľadom na vašu činnosť môžete zvoliť presný rázvor, ktorý potrebujete a ponúkame veľké množstvo predpríprav, ktoré uľahčujú montáž nadstavieb.

 

Podvozok vozidla disponuje upevňovacími konzolami na pozdĺžnikoch pre ľahšiu montáž nadstavby a samostatným vodičom elektrických systémov pre ľahšiu údržbu a vyššiu spoľahlivosť.

Niektoré časti podvozku sú pripravené pre montáž ďalšieho vybavenia v súlade s vami zvolenou nadstavbou. Túto činnosť vykonávame v spolupráci s dodávateľmi nadstavieb, aby sme uľahčili montáž nadstavieb a skrátili dodaciu lehotu vášho vozidla.

Renault Trucks C
 
Renault Trucks C

Sledujte používanie vášho vozového parku a znižujte spotrebu

So systémom Optifleet, riešením pre správu vozového parku Renault Trucks, získate podrobný prehľad o spotrebe paliva vozidiel a porozumiete faktorom, ktoré ju ovplyvňujú. Vysoká spotreba môže byť spôsobená štýlom jazdy, nadmerným používaním motora na voľnobeh alebo pomocných náhonov. Optifleet vás upozorní pri prekročení vami nastavenej hodnoty spotreby, Modul EcoScore identifikuje oblasti pre zlepšenie jazdného štýlu vodičov a ponúka konkrétny program určený jazde na stavenisku.

Renault Trucks C

Znížte svoje náklady na údržbu

Odolnosť a robustnosť vozidiel je pri prevádzke na staveniskách podrobená rade skúšok. Renault Trucks vám ponúka širokú škálu prispôsobených servisných zmlúv, ktoré prispievajú k znižovaniu nákladov vďaka plánovaným servisným úkonom. Tieto plány sú transparentné, možno ich rýchlo realizovať a nevyžadujú žiadne záväzky termínov. Hodnota poplatku a doba trvania zmluvy je vopred jasne stanovená. Všetky operácie údržby vykonávajú v našich servisoch vyškolení špecialisti, ktorí využívajú najnovšie technológie a produkty používané v Renault Trucks. Pre zabezpečenie kvality a odolnosti vašich vozidiel používáme iba originálne diely.

Pre ďalšie znižovanie nákladov ponúka Renault Trucks diely z programu eXchange, kedykoľvek potrebujete vymeniť opotrebovaný alebo poškodený diel. Namiesto nového dielu použijeme diely renovované v súlade s prísnym priemyselným procesom, ich kvalitu pred opätovnou montážou kontrolujeme. Kvalita a výkon renovovaného dielu spĺňa rovnaké technické požiadavky ako diely nové a ťaží z dvojročnej záruky. V rámci tejto ponuky disponujeme takmer 2 000 dielmi, ktoré sú efektívnejšie z hľadiska nákladov v porovnaní s novými dielmi, takže šetríte náklady a ťažíte z kvality bez kompromisov.

Prispôsobené financovanie vozidiel na prepravu materiálov

Renault Trucks ponúka rôzne riešenia financovania vozidiel, ktorá sa prispôsobí vašej činnosti pri preprave materiálov. Naše kalkulácia zohľadňuje dobu výroby a montáže nadstavby. Vieme, že ročný nájazd kilometrov stavebných vozidiel je všeobecne pomerne nízky, a preto je dĺžka financovania prispôsobená tak, aby optimalizovala prevádzkové náklady. Naši finanční zástupcovia vás podporia pri výbere tej najlepšej varianty. 

FOR MORE INFORMATION, CONTACT US!

I agree that when submitting this form, Renault Trucks will store and keep my personal data as long as required to evaluate the information provided and in order to be able to contact me back about this specific subject. My data may also be transferred to Renault Trucks partners and distributors that will be able to handle my demand.
Set canonical URL
Off