Dopravné riešenie

Inštalácia a údržba nabíjacej infraštruktúry pre vaše elektrické nákladné vozidlá

Electromobilita

3min
2022_02_rt_masterze_09

V rámci dekarbonizácie je dôležité vykonať analýzu infraštruktúry a trasy vozidiel. Výsledkom prispôsobenej, optimalizovanej a dobre udržiavanej infraštruktúry je zvýšený výkon vašich elektrických nákladných vozidiel a lepšia návratnosť vašich investícií. Bude to kľúčový prvok ziskovosti vášho vozového parku.

Cieľom tejto diagnostickej kontroly je prediskutovať nasledujúce otázky:

  • Aké sú vaše špecifické požiadavky na nabíjanie?

  • Ktoré typy elektrických vozidiel podľa vás potrebujete?

  • Ktoré typy nabíjania sú pre vašu prevádzku najvhodnejšie?

  • Aké sú obmedzenia vašej prevádzky?

Renault-Trucks-E-Tech-range

Ponuka riešení, ktoré vyhovujú vašim obchodným potrebám

V závislosti od odpovedí na tieto otázky vám poskytneme odporúčania týkajúce sa najvhodnejších nabíjacích systémov. V závislosti od vašej prevádzky môže postačovať systém nočného nabíjania. V iných prípadoch bude rozumné zabezpečiť systém rýchleho nabíjania. Možnosťou je aj použitie mobilnej rýchlonabíjacej stanice: tá môže byť napríklad dočasne umiestnená na jednom alebo viacerých strategických miestach.

Riešenia nabíjania, ktoré presadzujeme, sú systematicky testované a podpísané našimi technickými oddeleniami. Používajú sa v spojení so špecifickým on-line softvérom, ktorý umožňuje optimalizáciu nabíjania, zabezpečujú, aby ste mohli rozdeliť spotrebu elektrickej energie tak, aby bola čo najefektívnejšia z hľadiska nákladov. Budete tiež môcť monitorovať všetky fázy nabíjania alebo ho naplánovať na najvhodnejšie časy: ide o tzv. inteligentné nabíjanie.

Aby sme vám pomohli pri konečnom výbere, naši odborníci vám navrhnú niekoľko usporiadaní nabíjania vypracovaných podľa vašich obmedzení a priorít súvisiacich s vašimi prevádzkovými požiadavkami. Cieľom je obmedziť prestoje vášho vozidla a optimalizovať návratnosť investícií.

d ze

Zabezpečenie udržateľného výkonu

Po sprevádzkovaní nabíjacej infraštruktúry ponúkame školenia pre vaše tímy, aby sme zabezpečili efektívne, hospodárne a bezpečné používanie nových elektrických vozidiel.

Okrem toho vám odporúčame využívať naše riešenia na správu vozového parku, aby ste udržali úroveň výkonnosti vášho logistického reťazca v priebehu času a optimalizovali časy nabíjania. Keď pripojíte svoje nákladné vozidlá k našej platforme Optifleet, budete môcť sledovať ich energetickú účinnosť, spôsob jazdy alebo dokonca ich prevádzkové hodiny a časy nabíjania. Aplikácia Optifleet* vám umožní monitorovať na dennej, a dokonca hodinovej báze, pomocou údajov o výkonnosti vozidiel t. Tieto údaje môžete využiť ako pomoc pre vašich vodičov pri používaní nových nákladných vozidiel. Môžete napríklad poskytnúť údaje na podporu výhod využívania brzdenia vozidla s cieľom rekuperovať energiu a predĺžiť dojazd vozidla. Vodič, ktorý efektívne zvláda brzdenie, zvýši prevádzkový dojazd svojho vozidla o 20 až 30 %! Systém Optifleet je ideálnym nástrojom na monitorovanie vášho vozového parku, podporu vašich vodičov, identifikáciu možností zlepšenia, a tým aj na optimalizáciu dlhodobej nákladovej efektívnosti.

Spoločnosť Renault Trucks je schopná ponúknuť komplexnú podporu - od výberu a monitorovania elektrických vozidiel až po definovanie vhodnej infraštruktúry, môžeme podporiť vaše záväzky týkajúce sa dekarbonizácie vášho vozového parku pri zachovaní vašich marží a úrovne zisku.

*K dispozícii v radoch Renault Trucks E-Tech D a D Wide

Neváhajte kontaktovať našich odborníkov, aby ste sa dozvedeli viac a využili výhody našej podpory šitej na mieru.

Udržateľný výkon vašich elektrických vozidiel

Po sprevádzkovaní nabíjacej infraštruktúry ponúkame školenia pre vaše tímy, aby sme zaistili efektívne, hospodárne a bezpečné používanie vašich nových elektrických vozidiel.

Na dlhodobé udržanie výkonu vašich vozidiel a optimalizovanú dobu ich nabíjania ponúkame systém Optifleet - riešenie pre správu vozového parku. Vďaka tomuto systému môžete sledovať energetickú účinnosť vašich vozidiel, dobu ich prevádzky, nabíjanie alebo jazdný štýl vodičov. Aplikácia Optifleet* vám umožňuje sledovanie na dennej, a dokonca aj hodinovej báze, a to na základe prevádzkových údajov vozidla. Informácie zo systému môžete využiť pre vodičov pri zoznámení s používaním nových vozidiel. Môžete využiť napríklad dáta na vysvetlenie výhod brzdenia vozidla za účelom rekuperácie energie a predĺženia jeho dojazdu.

Vodič, ktorý efektívne využíva brzdenie, zvýši dojazd svojho vozidla o 20 až 30%!

Optifleet je dokonalým nástrojom na sledovanie vášho vozového parku, podporu vodičov, identifikáciu príležitostí na zlepšenie, a súčasne aj na optimalizáciu dlhodobej efektivity nákladov.

P041239

Stiahnite si kľúčové kroky pre prispôsobenie nabíjacej infraštruktúry elektrickým vozidlám

RT Infographie_Anglais

Renault Trucks ponúka komplexnú podporu – od výberu a konfigurácie vozidla, až po definovanie vhodnej infraštruktúry – podporíme vaše záväzky v oblasti dekarbonizácie vozového parku pri zachovaní profitability vášho podnikania.

*K dispozícii pre modelové rady Renault Trucks D a D Wide E-Tech.

 

Kontaktujte nás!

Súhlasím s tým, že po odoslaní tohto formulára bude Renault Trucks spracovávať a uchovávať moje osobné údaje tak dlho, ako to bude potrebné na poskytnutie informácií a na to, aby ma mohla v tejto konkrétnej veci kontaktovať. Moje údaje môžu byť poskytnuté aj partnerom Renault Trucks, ktorí budú spracovávať moju požiadavku.
Súhlasím so zasielaním noviniek a informácií o produktoch a akciách Renault Trucks. Súhlas môžem v každom e-maili, ktorý dostanem odvolať.
Set canonical URL
Off