Dopravné riešenie

Bezpečná a efektívna údržba komunikácií

5min
Renault Trucks D

Či už sa zaoberáte údržbou ciest, odpratávaním snehu alebo odťahom vozidiel, potrebujete efektívne vozidlá, ktoré zaisťujú bezpečnosť všetkých účastníkov cestnej premávky. Objavte ponuku Renault Trucks, ktorá reaguje na vaše požiadavky.

Spoliehajte na vozidlá navrhnuté pre údržbu komunikácií

Údržba komunikácií vyžaduje vozidlá s veľmi špecifickou nadstavbou. Vďaka úzkej spolupráci s nadstavbármi, sú vozidlá Renault Trucks pripravené pre rôzne typy nadstavieb, čo uľahčuje ich montáž a skracuje lehotu dodania vozidla. Renault Trucks ponúka vo svojej rade D zametacie vozidlá, ktoré majú zoskupené prístroje za kabínou v rázvore pre uvoľnenie miesta potrebného pre čistiace vybavenie (metlu, vysávač, vyfukovacie zariadenie).

Renault Trucks D

Modely Renault Trucks C alebo K, používané na odpratávanie snehu, sú pripravené pre montáž radlice vďaka výrezu masky chladiča a výstužami pre upevňovacie body. Zametacie vozidlá Renault Trucks D, ktoré neprevážajú ťažké náklady, môžu byť vybavené oceľovým nárazníkom pre lepšiu ochranu pri náraze.

Renault Trucks C
Renault Trucks C

 

Zaistite maximálnu bezpečnosť svojich zamestnancov a ostatných účastníkov cestnej premávky

Údržba komunikácií vyžaduje prácu medzi ostatnými účastníkmi cestnej premávky za často komplikovaných situácií. Pracovný nástroj vašich zamestnancov musí byť dostatočne bezpečný pre každodenné použitie i pre ostatných účastníkov cestnej premávky. Preto vozidlá Renault Trucks ponúka vynikajúci výhľad vďaka panoramatickému čelnému sklu, dvojblokovým spätným zrkadlám a zadnému sklu kabíny. Rad D je možné vybaviť tiež dverami typu Vision, ktoré majú zasklené bočné panely a umožňujú lepšiu viditeľnosť v mestskom prostredí. Výbava kabín obsahuje ďalšie bezpečnostné prvky ako prídavné svetlomety, signalizačné alebo pracovné svetlá.

Renault Trucks C

Spravujte vozový park podľa svojich potrieb

Bez ohľadu na to, či bola vaša činnosť vopred plánovaná, môže dochádzať k nečakaným zmenám. Vďaka riešeniu pre správu vozového parku Optifleet, môžete sledovať všetky svoje vozidlá prostredníctvom smartphonu, tabletu alebo stolného počítača, získať informácie o jazde alebo štýle riadenia vodiča a kontaktovať ho s ďalšími informáciami. Optifleet vám ďalej poskytne informácie týkajúce sa spotreby a používania vozidla: nadmerné používanie pomalých rýchlostných stupňov, úroveň predvídania vodiča atď. Upozorní vás na prípadnú nadmernú spotrebu, môžete sledovať všetkých vašich vodičov a ich dlhodobý výkon prostredníctvom nástroja Ecoscore.

Optimalizujte údržbu svojich vozidiel na údržbu komunikácií

Zvoľte nižšie náklady na opravu

Pokiaľ je potrebné opraviť alebo vymeniť existujúci diel na vozidle, ponúka Renault Trucks alternatívu k novým dielom v podobe ponuky eXchange. Tá zahŕňa výmenu opotrebovaných alebo poškodených komponentov za renovované, certifikované, originálne diely. Tieto diely prechádzajú kontrolou a testovaním a je u nich zaručená rovnaká kvalita ako v prípade dielov nových. Ťaží z dvojročnej záruky, ktoré sa vzťahuje aj na prácu spojenú s ich montážou. Táto ponuka je nielen ekonomická, ale aj šetrná k životnému prostrediu a je súčasťou záväzku značky Renault Trucks v oblasti udržateľného rozvoja.

Zvýšte prevádzkyschopnosť vozidie

Pre zaistenie maximálnej dostupnosti vozidiel ponúka Renault Trucks službu preventívnej údržby. Prostredníctvom služby Predict sú vaše vozidlá sledované digitálne platformou monitorujúcou komponenty a diely, ktoré najčastejšie podliehajú opotrebovaniu. V prípade nutnosti servisného zásahu alebo výmeny opotrebovaného komponentu, je informácia odoslaná technikovi Renault Trucks, ktorý s vami následne dohodne návštevu servisu v čase, ktorý vám vyhovuje a nepreruší vašu činnosť.

Plánujte údržbu

Vozidlá na údržbu a čistenie komunikácií a vozidlá komunálnych služieb majú dlhý cyklus prevádzky. Pre zachovanie ich výkonov vám Renault Trucks ponúka prispôsobené plány údržby. Dĺžka zmlúv sa pohybuje v rozmedzí 2 roky až 7 rokov alebo do ročného nájazdu 250 000 km. Plány sú zostavené individuálne pre každé vozidlo na základe špecifikácie modelu a jeho použitia a môžu zahŕňať preventívnu údržbu, ktorá znižuje náklady za neplánované odstávky vozidiel.

Renault Trucks d

Financovanie vozidiel podľa ich použitia

Vozidlá určené na údržbu ciest a ich vybavenie predstavujú vysoké obstarávacie náklady. Renault Trucks ponúka niekoľko riešení podľa vašich potrieb, aby vás pri ich financovaní maximálne podporil. Od dlhodobého prenájmu, cez pôžičku až po nákup na splátky - finančný zástupca Renault Trucks spoločne s vami nájde to najvhodnejšie riešenie financovania a poistenia vašich vozidiel. 

Set canonical URL
Off