Dopravné riešenie

VOZIDLÁ PRE ÚDRŽBU A ČISTENIE KANALIZÁCIE ZVYŠUJÚ PROFITABILITU

Distribúcia

5min
Renault Trucks C High pressure jetting truck

Práce spojené s údržbou a čistením kanalizácií vyžadujú robustné a výkonné vozidlá s optimalizovanou hmotnosťou naprázdno, ktoré uľahčia montáž špecifických nadstavieb určených pre tieto aktivity. Renault Trucks vás bude sprevádzať pri výbere vozidla a služieb pre optimálnu správu vášho vozového parku.

Vodné čističe kanalizácií: prispôsobená nadstavba vášho vozidla

Práce pod povrchom vyžadujú vozidlá s optimalizovanou hmotnosťou bez nákladu, ktoré poskytujú dostatočný výkon a krútiaci moment pre pohon potrebného vybavenia a čerpadiel. Renault Trucks C je vozidlo s robustným podvozkom a užitočným zaťažením až 22,8 t.

kg hmotnosť naprázdno modelu Renault Trucks C v konfigurácii 8x4, čo z neho robí najľahší podvozok na trhu.

S maximálnym výkonom 460 k vám motor DTI 11 umožní ovládanie nadstavby za jazdy aj počas státia, vďaka pomocnému pohonu na motore alebo prevodovke v závislosti na konfigurácii vozidla. Jeho maximálny krútiaci moment je o 20% vyššia ako u konkurenčných vozidiel na trhu.

Renault Trucks C High pressure jetting truck

Renault Trucks úzko spolupracuje s výrobcami nadstavieb, ktorých ponuka vyhovuje potrebám zákazníkov. Voliteľná dĺžka zadného previsu odstupňovaná po 50 mm zamedzuje rezaniu pozdĺžnikov. Nadstavbári majú prístup na vyhradený webový portál Renault Trucks s podrobnými špecifickými technickými listami pre každé vozidlo, ktoré uľahčujú montáž nadstavby a skracujú lehotu dodania vášho vozidla.

Renault Trucks C High pressure jetting truck

Plánujte svoje aktivity a sledujte svoje vozidlá v reálnom čase

Pre maximálne využitie vašich vozidiel prichádza Renault Trucks so systémom Optifleet, inteligentným riešením správy vozového parku, ktorý umožňuje plánovanie vašich trás a zobrazenie polohy vašich vozidiel v reálnom čase. Ak sa vaša naplánovaná aktivita zmení, môžete ľahko a rýchlo informovať vodiča o novej úlohe. K dispozícii máte informácie o spotrebe paliva, jazdnom štýle vodičov a využívanie pomocných pohonov. Všetky tieto informácie získavate v reálnom čase a môžu byť ďalej využité pre organizáciu školenia hospodárnej jazdy vašich vodičov. Školenie Optifuel vykonávajú profesionáli Renault Trucks, ktorí vašich vodičov preškolia v správnom používaní vozidlá a znižovaní jeho spotreby.

Optifleet tiež integruje dáta tretích strán, takže vaši poskytovatelia služieb môžu napríklad sledovať váš vozový park na svojom vlastnom portáli.

Optifleet je skutočným spojencom pre zvyšovanie profitability a riadenia vozového parku.

Predvídajte náklady na údržbu a minimalizujte odstávky

Údržba vozidiel pre čistenie kanalizácií je mimoriadne špecifická. Vďaka prispôsobeným plánom údržby zaistí Renault Trucks všetku údržbu a s tým spojenú administráciu v súlade s ich každodenným používaním. Vy sa môžete plne sústrediť na svoju hlavnú činnosť, bez toho aby ste museli riešiť odstávky vozidiel. Pri servisných operáciách údržby používa naša sieť vysoké štandardy pre zachovanie výkonu vašich vozidiel.

Renault Trucks ponúka službu prediktívnej údržby, ktorá predchádza odstávkam vozidiel skôr, ako k nim dôjde. Digitálna platforma monitoruje vozidlá a ich používanie. V prípade nutnosti servisného zásahu alebo výmeny opotrebovaného komponentu je informácia odoslaná technikovi Renault Trucks, ktorý s vami následne dohodne návštevu servisu, skôr ako dôjde k poruche vozidla. Vďaka tomu máte lepšiu kontrolu nad dostupnosťou vozidla a môžete zabrániť nepredvídaným odstávkam. So službou Predict sú vaše vozidlá maximálne dostupné.

Znížte svoje náklady na údržbu

Vozidlá na údržbu a čistenie kanalizácií predstavujú vysoké náklady pri nadobudnutí a na údržbu. Pre nižšie náklady na údržbu odporúča Renault Trucks ponuku eXchange, ktorá využíva renovované diely z našej špecializovanej továrne za výhodné ceny. Všetky diely sú testované a schválené, aby sa zabezpečilo, že spĺňajú rovnaké technické nároky ako diely nové. Na tieto renovované diely je poskytnutá dvojročná záruka. 

Vyberte si tú najlepšiu možnosť financovania pre vaše vozidlá na čistenie a údržbu kanalizácií

Nákladné vozidlá na údržbu a čistenie kanalizácií predstavujú vysoké vstupné náklady. Naši finanční zástupcovia poznajú vašu činnosť a s ňou spojená nariadenia a môžu vám tak ponúknuť riešenia, ktoré spĺňajú vaše potreby. Naše ponuky financovania a poistenia sú flexibilné a prispôsobené vašim požiadavkám. Kontaktujte nás, povedzte nám svoje požiadavky a získajte individuálnu ponuku. 

Set canonical URL
Off