Tlačová správa

Mandy Boebinger je novou generálnou riaditeľkou Renault Trucks pre Českú republiku a Slovensko

2min
Mandy Boebinger
Mandy Boebinger

Mandy Boebinger bola s účinnosťou od 1. júla 2024 vymenovaná za novú generálnu riaditeľku Renault Trucks Česká republika a Slovensko. Vo vedení značky týchto dvoch zemí po piatich rokoch nahradí Pierra Jeana Verge Salamona, ktorý sa stal generálnym riaditeľom Renault Trucks Belgicko a Luxembursko.

Mandy Boebinger doteraz zastávala pozíciu riaditeľky People & Culture and Competence Development Renault Trucks Germany, kde sa od roku 2020 podieľa na rozvoji značky, kompetenciách tímu a firemnej kultúry. Okrem toho v posledných šiestich mesiacoch naviac zastávala funkciu zástupkyne generálneho riaditeľa spoločnosti Renault Trucks Germany.

Pred nástupom do spoločnosti Renault Trucks Germany pracovala Mandy Boebinger v niekoľkých automobilových spoločnostiach v oblasti marketingu, kontrolingu, služieb zákazníkom a ľudských zdrojov.

"Teším sa na svoje nové pôsobisko, spoluprácu s kolegami, zákazníkmi a obchodnými partnermi, ako aj na príležitosť pokračovať v úspešnom fungovaní a raste značky Renault Trucks v oboch krajinách. Chceme aj naďalej poskytovať zákazníkom kompletnú škálu produktov a služieb, od nákupu a servisných služieb až po monitorovanie nákladov počas celého životného cyklu vozidla, a to ako pre dieselové, tak aj elektrické vozidlá," hovorí Mandy Boebinger, nová generálna riaditeľka RT  CZ/SK.

Mandy Boebinger je vydatá a má dve deti, s ktorými rada trávi voľný čas pri rôznych športových aktivitách alebo v prírode.

Set canonical URL
Off