Tlačová správa

Nová generácia Renault Trucks Master Red EDITION: efektívna a všestranná

2min
Master 4 range
Nová generácia Renault Trucks Master Red EDITION

Značka Renault Trucks oznámila uvedenie novej generácie ľahkých úžitkových vozidiel Renault Trucks Master Red EDITION, ktoré plánuje v roku 2024. Táto ponuka zahŕňa širokú škálu typov karosérie, čo odráža záväzok Renault Trucks poskytovať riešenia šité na mieru potrebám profesionálov.

Renault Trucks predstavuje najnovšiu verziu Renault Trucks Master Red EDITION: všestranné, prepojené a optimalizované ľahké úžitkové vozidla pre mestské použitie. Vo svojej elektrickej verzii vyniká tichou prevádzkou, bez emisií CO2 pri používaní a umožňuje neobmedzený prístup do všetkých mestských oblastí pri zachovaní kvality života miestnych obyvateľov.

Nové, aerodynamické a účinné

Vďaka úplne novému aerodynamickému dizajnu sa Renault Trucks Master Red EDITION E-Tech môže pochváliť výrazným znížením spotreby energie až o 21 % v porovnaní s predchádzajúcou generáciou.

Elektrické verzie s batériou s kapacitou 40 kWh alebo 87 kWh ponúkajú dojazd podľa WLTP viac ako 410 km.

Dieselové verzie s novým efektívnejším motorom produkujú oveľa nižšie emisie C02, pričom ponúkajú výkon od 105 do 170 k a novú 9-stupňovú automatickú prevodovku pre ešte väčší pôžitok z jazdy.  

Ponuka na mieru, prispôsobená každému typu podnikania

Renault Trucks Master Red EDITION vyniká svojou prispôsobivosťou a radom možností adaptácií. Vozidlo je možné objednať už z výroby so skriňovou nadstavbou, ako sklopný valník alebo furgon pre doručovateľské služby. Renault Trucks má v ponuke širokú škálu ďalších nadstavieb, ktoré spĺňajú požiadavky zákazníkov.

Renault Trucks Master Red EDITION je k dispozícii v piatich karosárskych verziách: podvozok s kabínou (L2, L3), plošina na dostavbu (L2, L3), furgon (L2H2, L3H2), furgon s predĺženou  kabínou (L2H2, L3H2) a podvozok na prepravu osôb.

Montáž nadstavieb uľahčuje mnoho mechanických a elektrických predpríprav Renault Trucks Master Red EDITION.

Renault Trucks ponúka tiež štyri balíky voliteľnej výbavy pre ďalšiu prispôsobenie vozidla:

  • "Delivery" na zjednodušenie pri dodávaní,
  • "Parking Assist" na lepšiu manévrovateľnosť v centrách miest,
  • "Storage" na optimalizáciu ložného priestoru,
  • "Driver Assist" na maximálnu bezpečnosť vodičov aj účastníkov cestnej premávky.

Pokročilé funkcie pre vyššiu bezpečnosť a pohodlie

Renault Trucks Master Red EDITION a Renault Trucks Master Red EDITION E-Tech prinášajú exkluzívnu výbavu na zvýšenie komfortu jazdy, vrátane prístrojového panelu prispôsobenú vodičom, 10,1-palcového vedľajšieho displeja, bezdrôtovej nabíjačky a kompatibility s Apple CarPlay a Android Auto, prístupu k službám Google, automatickej klimatizácie a veľkorysého úložného priestoru.

Renault Trucks Master Red EDITION E-Tech má v štandardnej výbave aj digitálny prístrojový panel. 

Okrem toho nové pokročilé asistenčné systémy vodiča (ADAS) zvyšujú bezpečnosť a komfort jazdy. Nový Renault Trucks Master Red EDITION môže byť vybavený adaptívnym tempomatom a obmedzovačom rýchlosti, parkovacími senzormi (zadné, predné a bočné) s cúvacou kamerou, asistentom udržiavania v jazdnom pruhu, systémom sledovania mŕtveho uhlu a rozpoznávaním dopravných značiek. 

Vďaka menšiemu polomeru otáčania ponúka Renault Trucks Master Red EDITION optimálnu manévrovateľnosť, ktorá uľahčuje manévrovanie v mestských priestoroch centier miest.

Renault Trucks Master Red EDITION vyniká výraznými dizajnovými prvkami, ktoré sú symbolom značky: prednou maskou s červenou linkou alebo charakteristickými identifikačnými štítkami Red Edition po stranách. Červené bezpečnostné pásy a exkluzívne poťahy sedadiel a koberce dopĺňajú celkový dizajn vozidla.

Kompletná ponuka služieb pre maximálnu produktivitu

Renault Trucks Master Red EDITION je vo svojej dieselovej alebo elektrickej verzii plne prepojený a ponúka rad špecializovaných služieb. Personalizovaný dynamický plán údržby umožňuje plánovanie a kombinovanie servisných úkonov, čo zaručuje maximálnu dostupnosť vozidla. Vodiči tiež dostávajú upozornenia na stav svojho vozidla prostredníctvom špeciálnej aplikácie.

Renault Trucks Master Red EDITION E-Tech je podporovaný komplexnou ponukou služieb špeciálne navrhnutých pre elektrické vozidlá:

  • Audit, inštalácia a údržba nabíjacej infraštruktúry
  • Programovanie a monitorovanie nabíjania vozidla atď.

Pre celkovú kontrolu nákladov ponúka Renault Trucks Financial Services množstvo finančných plánov a na mieru šité možnosti poistenia.

Odborné znalosti siete Renault Trucks v oblasti ťažkých úžitkových vozidiel prinášajú výhody aj úžitkovým vozidlám

Zákazníci úžitkových vozidiel značky profitujú z odborných znalostí spoločnosti Renault Trucks v oblasti ťažkých nákladných vozidiel a hustej distribučnej a servisnej siete (1 400 centier v Európe).

Set canonical URL
Off