Share

Tlačová správa

Nové adaptačné centrum

Renault Trucks Blainville

RENAULT TRUCKS OTVÁRA ADAPTAČNÉ CENTRUM VO SVOJOM VÝROBNOM ZÁVODE V BLAINVILLE-SUR-ORNE

Vozidlá Renault Trucks modelových radov D a D Wide slúžia na širokú škálu aplikácií a potrieb zákazníkov, či už ide o mestskú distribúciu, odvoz odpadu alebo zásobovanie stavenísk. Na splnenie týchto špecifických potrieb je často potrebné vozidlá na konci výrobnej linky upraviť. Preto bolo v továrni výrobcu v Normandiii v Blainville-sur-Orne otvorené špecializované centrum.

S cieľom ponúknuť svojim zákazníkom stále širšiu škálu riešení a zároveň skrátiť dodacie lehoty, otvára Renault Trucks vo svojom výrobnom závode v Blainville-sur-Orne (Calvados, Francúzsko) centrum zamerané na zákaznícke adaptácie. Všetky adaptácie vozidiel modelového radu Renault Trucks D a D Wide na konci výrobnej linky sa budú vykonávať v rámci závodu.

Tieto nové priestory sa rozkladajú na ploche 2 500 m2 a umožňujú operátorom, technikom a inžinierom pracovať na deviatich pracoviskách súčasne. Odborníci na stredný rad vozidiel Renault Trucks teraz v dielni upravujú vozidlá podľa požiadaviek zákazníkov a vykonávajú rôzne demontáže výbavy a príslušenstva, inštaláciu bezpečnostných prvkov alebo významnejšie úpravy štruktúry podvozku vozidla.

"Táto dielňa reaguje na potreby našich zákazníkov, ktorí majú špecifické požiadavky, ako napríklad palubný systém zaťaženia náprav na výpočet celkového zaťaženia vozidla v reálnom čase alebo inštaláciu nezávislej klimatizácie na zvýšenie komfortu vodiča," hovorí Maxime Vinclet, technický manažér adaptačného centra v Blainville-sur-Orne. "Vďaka tomuto centru môžeme teraz všetky tieto operácie vykonávať v rámci podniku, a to s optimalizovanými nákladmi a priaznivou dodacou lehotou pre našich zákazníkov."

Adaptačné stredisko Blainville-sur-Orne je určené pre príjem vozidiel Renault Trucks D a D Wide Euro 3, Euro 5 a Euro 6.