Dopravné riešenie

Ktoré ľahké úžitkové vozidlo by ste si mali vybrať na dodávky?

Distribúcia

5min
Renault Trucks Master Red Edition

Renault Trucks Master Red EDITION, ktorý je k dispozícii ako dodávka, kabína s plošinou alebo kabína s podvozkom v závislosti od použitia, bol navrhnutý tak, aby uľahčil každodenný život vodičov v mestskom prostredí a zabezpečil ziskovosť dodávok. Objavte výhody.

Renault Trucks Master Red EDITION možno prispôsobiť vašim požiadavkám

Nech sú obmedzenia akékoľvek, Renault Trucks Master splní vaše obchodné potreby. Môžete si vybrať z viac ako 350 rôznych konfigurácií a užitočného zaťaženia od 8 do 22 m3. V závislosti od vášho použitia je Renault Trucks Master k dispozícii vo verziách s pohonom predných alebo zadných kolies.

  • Či už jazdíte v mestskom prostredí alebo na diaľnici, verzia s pohonom predných kolies umožňuje vyšší pôžitok z jazdy a nižšiu spotrebu paliva;

  • Verzia s pohonom zadných kolies, ktorá je k dispozícii od 3,5 t do 4,5 t, je ideálna na prepravu ťažkých nákladov.

Pokiaľ ide o motory, môžete si vybrať zo 7 dieselových motorov s výkonom od 110 do 180 koní. Ak vaše vozidlá najazdia na každú spiatočnú cestu menej kilometrov alebo ak potrebujete vjazd do zón s nízkymi emisiami (LEZ), môžete sa rozhodnúť pre 100 % elektrický pohon Renault Trucks E-Tech Master, ktorý poskytuje dojazd 200 km a ponúka podobný výkon ako dieselové varianty.

Dodávkové vozidlá s pohonom predných kolies s výkonom 150 a 180 koní môžu byť vybavené aj AMT (automatickou manuálnou prevodovkou). Tá automatizuje funkcie zapínania a vypínania spojky a radenia prevodových stupňov. Jej prevádzka môže byť automatická alebo manuálna, čo poskytuje skutočný prínos v meste, pretože znižuje spotrebu paliva optimalizáciou radenia prevodových stupňov, aby sa predišlo príliš nízkym alebo vysokým otáčkam motora, a vyhladzuje kolísanie otáčok motora. To je výhodou aj na cestách, pretože vodič môže kedykoľvek prepnúť AMT do manuálneho režimu a využiť tak napríklad väčší záber pri predbiehaní. Okrem toho je AMT proaktívna a prispôsobuje sa topografii cesty, režimu jazdy a reakciám vodiča (napríklad pri núdzovom brzdení).

Ako lídri v odvetví sme nadviazali úzku spoluprácu s mnohými výrobcami nadstavieb. To znamená, že či už ide o kabínu s plošinou alebo variant s podvozkom, Renault Trucks Master sa môže plne prispôsobiť vašej činnosti a uľahčiť vám každodenný život.

froid

 

Jednoduchá a bezpečná manipulácia s balíkmi

Renault Trucks Master vo verzii dodávkového vozidla bol navrhnutý tak, aby uľahčoval nakladanie a vykladanie. Vozidlo je vybavené prístupovými madlami v nakladacej časti, na bočných dverách a na zadných dverách. Nastupovanie a vystupovanie uľahčuje aj zadný prístupový schodík vo výške 436 mm od zeme. Zadné a bočné nakladacie prahy sú tiež čo najnižšie (od 542 mm vzadu a 499 mm na boku). Zadné dvere sa dajú otvárať a zamykať v uhle 180° alebo 270° v závislosti od požiadaviek. Manipulácia s balíkmi je bezpečnejšia vďaka LED osvetleniu v nakladacom priestore a funkcii alarmu proti zdvihnutiu.

Dodatočný alarm proti vniknutiu zabezpečuje balíky, keď vozidlo stojí. Objemový a obvodový alarm vás tiež upozorní v prípade problému.

Bezpečné doručenie

Vaši vodiči sú viazaní značnými obmedzeniami, najmä keď pracujú v meste. Renault Trucks Master má technológiu na zvýšenie bezpečnosti vodiča v obmedzenom prostredí. Z hľadiska aktívnej bezpečnosti je Renault Trucks Master štandardne vybavený systémom kontroly stability ESP a aktívnym asistentom núdzového brzdenia AEBS. Môže byť tiež vybavený asistenčným systémom pre udržiavanie v jazdnom pruhu (aj v prípade silného vetra), asistentom rozjazdu do kopca a prednými a zadnými parkovacími asistenčnými kamerami a senzormi.

master distribution

Pokiaľ ide o pasívnu bezpečnosť, jedným z hlavných problémov, s ktorými sa stretávame pri dodávkach v meste, sú mŕtve uhly. Vnútorné spätné zrkadlo Renault Trucks Master je "širokouhlého" typu, aby tento problém obišlo. Všetky spätné zrkadlá môžu byť vybavené aj "výstrahou mŕtveho uhla ", ktorá rozsvietením upozorní vodiča na predmety alebo osoby nachádzajúce sa v mŕtvych uhloch. A napokon, Renault Trucks Master je veľmi obratný vďaka svojej zníženej celkovej šírke a polomeru otáčania, ktorý patrí k najlepším na trhu.

Využite výhody našej špecializovanej siete špecialistov

Naša sieť sa špecializuje na aplikácie HCV a LCV. Naši odborníci poznajú oblasť vášho podnikania, vaše požiadavky a výzvy a dokážu vám pomôcť pri hľadaní vozidla(-í), ktoré je(sú) pre vaše podnikanie najvhodnejšie. Vďaka našim partnerstvám s poprednými výrobcami nadstavieb vám môžeme pomôcť aj pri navrhovaní LCV na mieru, ktoré dokonale spĺňa vaše požiadavky.

Vďaka našej nepretržitej pomoci sa môžete sústrediť na svoje podnikanie. Ponúkame tiež individuálny plán údržby a servisnú zmluvu prispôsobenú používaniu vašich vozidiel. Môžete využívať výhody 2-ročnej záruky na diely a prácu, čo znamená, že môžete pracovať s úplným pokojom.

Sme tu aj preto, aby sme vás podporili špecializovanými službami v oblasti poistenia a financovania pri kúpe, lízingu a poistení vašich vozidiel Renault Trucks Master. Vďaka službe Renault Trucks Financial Services vám vieme ponúknuť zmluvu o údržbe a servise, financovanie a poistenie v rámci jedného balíka globálnej ponuky.

Neváhajte nás kontaktovať a využite individuálnu podporu.

Súhlasím s tým, že pri odoslaní tohto formulára bude spoločnosť Renault Trucks uchovávať a uchovávať moje osobné údaje tak dlho, ako to bude potrebné na vyhodnotenie poskytnutých informácií a na to, aby ma mohla spätne kontaktovať v súvislosti s touto konkrétnou témou. Moje údaje môžu byť tiež odovzdané partnerom a distribútorom spoločnosti Renault Trucks, ktorí budú môcť vybaviť moju požiadavku.
Set canonical URL
Off